
Mr. Noob [ Konsul ]
Xbox Live
mam taki problem podłaczyłem dzis moją konsolke do neta i chce sie na xbox live zarejestrowac i tak polaczenie itp. jest wypelniam e-mail i hasło i jest git do czasu po hasle zaznaczam ok i wtedy pojawia sie caly blad ze wyskakuje mi ze niem ozana podlaczyc sie do xbox live sprobuj pozniej probuje i to samo co mam zrobic ?????
Poohatch [ The Evil Candy ]
Spróbuj zarejestrować się z poziomu komputera, a później zalogować się na to konto z konsoli.
AdrianJ [ Tu gina ludzie ]
Oczywiście nie rejestrujesz się na Polskę, co? ;)
Mr. Noob [ Konsul ]
rejestruje sie na UK i idzie ok a po kija im numer karty kredytowe jak ja niem mam karty kredytowej i co ja mam teraz zrobic ?
diman00 [ not yet rated ]
Krok po kroku
Mr. Noob [ Konsul ]
dzieki za pomoc to jeszcze jedno pytanie jak mam doladowac z konta silver na konto gold ?
Pit17 [ Dolotek ]
Musisz zakupić zdrapkę na GOLD (np. na Allegro)