GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Xbox Live

07.05.2010
21:33
smile
[1]

Mr. Noob [ Konsul ]

Xbox Live

mam taki problem podłaczyłem dzis moją konsolke do neta i chce sie na xbox live zarejestrowac i tak polaczenie itp. jest wypelniam e-mail i hasło i jest git do czasu po hasle zaznaczam ok i wtedy pojawia sie caly blad ze wyskakuje mi ze niem ozana podlaczyc sie do xbox live sprobuj pozniej probuje i to samo co mam zrobic ?????

07.05.2010
21:36
[2]

Poohatch [ The Evil Candy ]

Spróbuj zarejestrować się z poziomu komputera, a później zalogować się na to konto z konsoli.

07.05.2010
21:49
[3]

AdrianJ [ Tu gina ludzie ]

Oczywiście nie rejestrujesz się na Polskę, co? ;)

08.05.2010
10:50
[4]

Mr. Noob [ Konsul ]

rejestruje sie na UK i idzie ok a po kija im numer karty kredytowe jak ja niem mam karty kredytowej i co ja mam teraz zrobic ?

08.05.2010
11:00
[5]

diman00 [ not yet rated ]

Krok po kroku

08.05.2010
11:58
[6]

Mr. Noob [ Konsul ]

dzieki za pomoc to jeszcze jedno pytanie jak mam doladowac z konta silver na konto gold ?

08.05.2010
12:05
[7]

Pit17 [ Dolotek ]

Musisz zakupić zdrapkę na GOLD (np. na Allegro)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.