SpawarczykJunior [ Centurion ]
Neostrada
Witam
Otóż mam normalnie net 2mb/s, sprawdzam jaka jest teraz prędkość bo mi skacze ping w cs, a tu 138kb ....
ZNG wy też tak macie ?
Yoolek [ Pretorianin ]
Te 2mb/s to maksymalna prędkość, jednak nie jest ona zapewniana przez dostawce Neta. Może być mniejsza, aczkolwiek zwykle osiąga maksymalną prędkość. Powinno przejść, a jak coś dzwoń do neo i im to zgłoś.
witczykk [ Centurion ]
Od trzech-czterech dni u mnie prędkość neostrady jest tragiczna. Też mam umowę na 2 Mb/s, ale transfer na poziomie 100 kB/s. Nie mówiąc już o tym że średnio co dwie godziny tracę połączenie..
budziakowski [ Generaďż˝ ]
Neostrada ma to do siebie, ze zawsze zapewnia maksymalna predkosc umowy. Jak masz takie problemy, to po prostu zglaszaj awarie, niech przyjada i sprawdza linie, moze zostala uszkodzona.