GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neostrada

07.05.2010
21:03
[1]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

Neostrada

Witam
Otóż mam normalnie net 2mb/s, sprawdzam jaka jest teraz prędkość bo mi skacze ping w cs, a tu 138kb ....
ZNG wy też tak macie ?

07.05.2010
21:20
[2]

Yoolek [ Pretorianin ]

Te 2mb/s to maksymalna prędkość, jednak nie jest ona zapewniana przez dostawce Neta. Może być mniejsza, aczkolwiek zwykle osiąga maksymalną prędkość. Powinno przejść, a jak coś dzwoń do neo i im to zgłoś.

07.05.2010
22:33
[3]

witczykk [ Centurion ]

Od trzech-czterech dni u mnie prędkość neostrady jest tragiczna. Też mam umowę na 2 Mb/s, ale transfer na poziomie 100 kB/s. Nie mówiąc już o tym że średnio co dwie godziny tracę połączenie..

08.05.2010
08:52
[4]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Neostrada ma to do siebie, ze zawsze zapewnia maksymalna predkosc umowy. Jak masz takie problemy, to po prostu zglaszaj awarie, niech przyjada i sprawdza linie, moze zostala uszkodzona.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.