GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skuteczny sposób na parowanie szyb w samochodzie ?

07.05.2010
17:12
[1]

CeZaR [ Pretorianin ]

Skuteczny sposób na parowanie szyb w samochodzie ?

Witam

Czy macie jakiś dobry sposób na parowanie szyb w samochodzie . szczególnie w deszczu , szlag mnie trafia jak parują mi szyby , wszystkie naraz. Już nie wiem jak z tym walczyć , wymieniałem filtr przeciwpyłkowy ( czy jak to tam się nazywa) , używałem jakiegoś środku do szyb , ale był przeterminowany wiec była jedna wielka katastrofa wiec sie zraziłem, może znacie jakiś dobry ?.
Wilgoci chyba w środku nie mam . Już nie wiem co robić :/

07.05.2010
17:13
[2]

Mogur [ Srogi Dik ]

Najlepiej to regularnie je myć.. Clin do szyb wystarczy. Para zbiera sie na brudzie który jest na szybie, przez to pozniej nic nie widac :)

07.05.2010
17:15
[3]

Kłosiu [ Legend ]

Mi szyby przestaly parowac od kiedy przestalem jezdzic na kacu :P

07.05.2010
17:16
[4]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

A masz na obieg otwarty ustawiony nawiew ? Jesli tak i dalej ci paruja , to ustaw naweiw na przednia szybe, chociaz z przodu bedziesz cos widzial. Jest niby dzialajcy specyfik marki moje auto , na pare, ponoc dziala zajebiscie, ale sam nie probowalem.

07.05.2010
17:16
smile
[5]

kong123 [ Legend ]

Stary i często niezawodny sposób na zaparowane szyby - uchylić lekko szybkę :)

07.05.2010
17:21
[6]

asdasd793 [ Konsul ]

tak jak mówi amisz, a jeśli to nie działa to znaczy że filtr masz zapchany i musisz go wymienić

07.05.2010
17:51
[7]

Robi27 [ Mes que un club ]

wlacz klime i nawiew na szybe, tak na szybko pomoze

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.