GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuję pewnej gry...

07.05.2010
16:41
smile
[1]

sprezyna18 [ Junior ]

Poszukuję pewnej gry...

Witam :)
Poszukuję pewnej gry... Grałam w nią bardzo dawno temu i już nie pamiętam tytułu.
W grze chodziło o to , aby pozbierać pieniądze na odkupienie listu do dyrektora .
Pamiętam że w pierwszym kroku trzeba było zabrać procę z szafki nocnej rodziców.
Jeżeli dobrze pamiętam , to na boisku szkolnym trzeba było jechać takim autkiem na sterowanie.
Niestety więcej już nie pamiętam :(
Może ktoś pamięta lub wie , o jaką grę chodzi?
Była ona dołączona do jakiejś gazety z grami...
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.