
sprezyna18 [ Junior ]
Poszukuję pewnej gry...
Witam :)
Poszukuję pewnej gry... Grałam w nią bardzo dawno temu i już nie pamiętam tytułu.
W grze chodziło o to , aby pozbierać pieniądze na odkupienie listu do dyrektora .
Pamiętam że w pierwszym kroku trzeba było zabrać procę z szafki nocnej rodziców.
Jeżeli dobrze pamiętam , to na boisku szkolnym trzeba było jechać takim autkiem na sterowanie.
Niestety więcej już nie pamiętam :(
Może ktoś pamięta lub wie , o jaką grę chodzi?
Była ona dołączona do jakiejś gazety z grami...
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję