Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Demot
Ciekawostka jak ktoś nie wiedział. Plusy również mile widziane :)

Midalan [ Dostojny ]
Bardzo demotywujące...
CzykiRapMen [ Blade Master ]
Z całym szacunkiem, ale tylko zwiększasz falę gówna, jaką są od dłuższego czasu polskie demotywatory.

wysiak [ Legend ]
Az chyba sobie wreszcie zaloze konto na demotywatorach, tylko zeby dawac minusy tym wszystkim spamerom, uwazajacym, ze kazdy ich marny obrazek na marnej stronie zasluguje na specjalny watek na forum innego serwisu..
bezlerg66 [ Senator ]
Lepiej by było, jakby twórcy polskiej strony demotów zrobili osobną stronę do tych bzdur. To już się nudne robi.

Mały eS [ Death from Above! ]
Moim zdaniem to bardziej motywuje niż demotywuje. A od ciekawostek to przypuszczam, że są inne strony.
@ProTyp
Nie. :) Ale przewodni koncept tamtego serwisu wskazuje, że powinno znajdować się na nim coś zupełnie przeciwstawnego.

ProTyp [ For the Horde! ]
Moim zdaniem to bardziej motywuje niż demotywuje
To źle?
heaton1910 [ Pretorianin ]
Ciekawe czy fajny ten film
zoloman [ Legend ]
Dobry film. Tylko nie wiem co to za moda z wrzucaniem ciekawostek na demoty...
Gmp3 [ Chuck ]
Kiedyś czytałem, że ten film z grą poza logiem, plakatem i tytułem ma niewiele wspólnego. Nie oglądałem, więc nie wiem dokładnie.
A demot jak zwykle beznadziejny.
SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Moim zdaniem to bardziej motywuje niż demotywuje
To źle?
Tak?

kubomił [ Legend ]
Ale o co w nim właściwie chodzi?

Pirat099 [ Vito Scaletti ]
To GTA powstało na podstawie filmu? :O nie wiedziałem
kubomił -- O to, że wszystkie inne gry na podstawie filmów to crapy?
PitbullHans [ Legend ]
To GTA powstało na podstawie filmu? :O nie wiedziałem
Nie, nie powstało.
Jedziemy do Gęstochowy wyjdź i nie wracaj. A taką tandetę to na bazarze babciom wciskaj.
zoloman [ Legend ]
Nie, nie powstało.
Oczywiście, że powstało.

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Wiem że tandetny ten demot, ale co, chciałem żeby ludzi tam siedzący godzinami się dowiedzieli czegoś ciekawego, a nie tysiąc demotów o złamanych sercach itp. robionych przez emo nastolatków z NK...
demot mój pierwszy, więcej nie zrobię, i tak nie miałem zamiaru robić, bo strona upadła, przerzuciłem się na komixxy...