GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Demot

07.05.2010
16:19
[1]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Demot



Ciekawostka jak ktoś nie wiedział. Plusy również mile widziane :)

07.05.2010
16:22
smile
[2]

Midalan [ Dostojny ]

Bardzo demotywujące...

07.05.2010
16:22
[3]

CzykiRapMen [ Blade Master ]

Z całym szacunkiem, ale tylko zwiększasz falę gówna, jaką są od dłuższego czasu polskie demotywatory.

07.05.2010
16:24
smile
[4]

wysiak [ Legend ]

Az chyba sobie wreszcie zaloze konto na demotywatorach, tylko zeby dawac minusy tym wszystkim spamerom, uwazajacym, ze kazdy ich marny obrazek na marnej stronie zasluguje na specjalny watek na forum innego serwisu..

07.05.2010
16:26
[5]

bezlerg66 [ Senator ]

Lepiej by było, jakby twórcy polskiej strony demotów zrobili osobną stronę do tych bzdur. To już się nudne robi.

07.05.2010
16:27
smile
[6]

Mały eS [ Death from Above! ]

Moim zdaniem to bardziej motywuje niż demotywuje. A od ciekawostek to przypuszczam, że są inne strony.

@ProTyp

Nie. :) Ale przewodni koncept tamtego serwisu wskazuje, że powinno znajdować się na nim coś zupełnie przeciwstawnego.

07.05.2010
16:28
smile
[7]

ProTyp [ For the Horde! ]

Moim zdaniem to bardziej motywuje niż demotywuje
To źle?

07.05.2010
16:33
[8]

heaton1910 [ Pretorianin ]

Ciekawe czy fajny ten film

07.05.2010
16:43
[9]

zoloman [ Legend ]

Dobry film. Tylko nie wiem co to za moda z wrzucaniem ciekawostek na demoty...

07.05.2010
16:44
[10]

Gmp3 [ Chuck ]

Kiedyś czytałem, że ten film z grą poza logiem, plakatem i tytułem ma niewiele wspólnego. Nie oglądałem, więc nie wiem dokładnie.

A demot jak zwykle beznadziejny.

07.05.2010
16:47
[11]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Moim zdaniem to bardziej motywuje niż demotywuje
To źle?


Tak?

07.05.2010
16:48
smile
[12]

kubomił [ Legend ]

Ale o co w nim właściwie chodzi?

07.05.2010
17:02
smile
[13]

Pirat099 [ Vito Scaletti ]

To GTA powstało na podstawie filmu? :O nie wiedziałem

kubomił -- O to, że wszystkie inne gry na podstawie filmów to crapy?

07.05.2010
17:08
[14]

PitbullHans [ Legend ]

To GTA powstało na podstawie filmu? :O nie wiedziałem


Nie, nie powstało.

Jedziemy do Gęstochowy wyjdź i nie wracaj. A taką tandetę to na bazarze babciom wciskaj.

07.05.2010
17:16
[15]

zoloman [ Legend ]

Nie, nie powstało.

Oczywiście, że powstało.

07.05.2010
17:18
smile
[16]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Wiem że tandetny ten demot, ale co, chciałem żeby ludzi tam siedzący godzinami się dowiedzieli czegoś ciekawego, a nie tysiąc demotów o złamanych sercach itp. robionych przez emo nastolatków z NK...

demot mój pierwszy, więcej nie zrobię, i tak nie miałem zamiaru robić, bo strona upadła, przerzuciłem się na komixxy...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.