ArtoseruS [ The Big Stone ]
Pad od X'a a FIFA PC..
Witam. Mam problem z padem od Xbox'a 360 kompatybilnym z PC. Otóż grając w FIFE 07-08 (dalej nie grałem) zamiast 1 pada wykrywa mi 2. Jak to naprawić? To bardzo denerwujące bo nie można praktycznie dobrej akcji przeprowadzić bo w tym samym momencie 2 zawodników robi to samo (biegnie w przód, robi wślizg itp..).
ArtoseruS [ The Big Stone ]
Mały UP..
ArtoseruS [ The Big Stone ]
Help
ArtoseruS [ The Big Stone ]
Ktoś może pomoże ? :P
ArtoseruS [ The Big Stone ]
UP !
ArtoseruS [ The Big Stone ]
Heeeelp !
ArtoseruS [ The Big Stone ]
Nikt nie pomoże ?