GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Demo Era

07.05.2010
15:57
[1]

Tomas11111 [ Centurion ]

Demo Era

Mam taki problem miałem demo gry Real Football i pobrałem pelną wersje i nie wiem jak mam ją aktywować pisze że w menu głównym gry ale wpisuje i nic ??

07.05.2010
16:03
[2]

Tomas11111 [ Centurion ]

Bardzo prosze o pomoc

08.05.2010
12:40
[3]

Tomas11111 [ Centurion ]

Prosze pomóźcie ??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.