GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

plik w PDF

07.05.2010
15:56
[1]

EnDrIu123456789 [ Pretorianin ]

plik w PDF

jak można wydrukować plik w PDFie?

07.05.2010
16:06
smile
[2]

Mały eS [ Death from Above! ]

Jeśli .pdf otwiera Ci się w Adobe Readerze no to Plik i Drukuj.

07.05.2010
16:08
[3]

redan [ Wiking ]

chodzi Ci o wydrukowanie zawartości pliku pdf (post [2]) czy o przerobienie pliku na pdf przy pomocy wirtualnej drukarki?

07.05.2010
16:11
[4]

EnDrIu123456789 [ Pretorianin ]

otwiera mi sie plik Adobe Readerze gdy chce wydrukować to pisze ze sie nie da

07.05.2010
16:12
smile
[5]

Mały eS [ Death from Above! ]

@EnDrIu123456789

A tak dokładniej to co pisze?

07.05.2010
16:15
[6]

redan [ Wiking ]

pliki pdf mogą mieć nadane uprawnienia i ograniczenia, np. w postaci blokady wydruku, blokady zapisu kopii. nic z tym nie zrobisz, bo uprawnienia może zmienić jedynie autor pliku i wiąże się to z wygenerowaniem nowego pliku pdf. po opisie Twojej sytuacji wynika, ze właśnie masz taki plik z blokadą wydruku. jeśli to niewielki plik (kilka stron) to można to zrobić 'ręcznie" wykonując printscreen każdej strony i wydrukować następnie zrzuty.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.