GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Napoleonem: Total War.

07.05.2010
15:53
[1]

Gilmur [ Kopaczkens ]

Problem z Napoleonem: Total War.

Witam, przy instalacji wybieram język polski a w grze jest ciągle angielski. Zainstalowałem drugi raz i nadal bez zmian. Co jest?

Na pewno wybrałem polski.

07.05.2010
16:44
[2]

Gilmur [ Kopaczkens ]

up

07.05.2010
16:59
[3]

Miniu [ Senator ]

Sprawdz czy w wlasciwosciach gry masz ustawiony jezyk polski w zakladce jezykow . Jak to nie pomoze to przestaw jezyk w calym Steamie .

07.05.2010
17:27
[4]

Gilmur [ Kopaczkens ]

zmieniłem na polski i jest dobrze ale pobierały sie pliki językowe. Czyli po co kupiłem polską wersje?

07.05.2010
17:43
[5]

Makar13 [ Pretorianin ]

Spróbuj zainstalować wersję angielską a, potem zmienić język w steam. Mi to pomogło.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.