Gilmur [ Kopaczkens ]
Problem z Napoleonem: Total War.
Witam, przy instalacji wybieram język polski a w grze jest ciągle angielski. Zainstalowałem drugi raz i nadal bez zmian. Co jest?
Na pewno wybrałem polski.
Gilmur [ Kopaczkens ]
up
Miniu [ Senator ]
Sprawdz czy w wlasciwosciach gry masz ustawiony jezyk polski w zakladce jezykow . Jak to nie pomoze to przestaw jezyk w calym Steamie .
Gilmur [ Kopaczkens ]
zmieniłem na polski i jest dobrze ale pobierały sie pliki językowe. Czyli po co kupiłem polską wersje?
Makar13 [ Pretorianin ]
Spróbuj zainstalować wersję angielską a, potem zmienić język w steam. Mi to pomogło.