Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
Co to za film..
Proszę się ze mnie nie śmiać ale co to za film w którym jakiś koleś ma spalone pół twarzy, nosi maskę i zabija ludzi ?
Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
up
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Mroczny Rycerz, Batman Forever
wysiak [ Legend ]
Tylko, ze Two-Face nie nosil maski.
ksips [ Legend ]
Jason? :D

Mały eS [ Death from Above! ]
Darth Vader

miguel1995 [ Konsul ]
Może "Teksańska masakra piłom mechaniczną" czy coś w tym stylu pamiętam że tam koleś nosił maskę a po zdjęciu był dość szpetny jak by miał popalone :)
redan [ Wiking ]
może "Vidocq"?
faust7 [ FullMetal Alchemist ]
Piątek trzynastego?
NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
Upiór w operze?
Pigmalionn [ Pretorianin ]
moze to?

Inquisitio [ Pull the trigger ]
redan ---> To raczej nie "Vidocq" bo tam gość miał maskę na całą twarz.
NewGravedigger ---> To też raczej nie "Upiór w operze" , bo on tak masowo ludzi nie zabija.
Jestem raczej za teorią Pigmalionn'a :)