GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Plus GSM wspiera piractwo ?

07.05.2010
15:23
[1]

racel45 [ Generaďż˝ ]

Plus GSM wspiera piractwo ?

Wchodzę sobie na warez (podpowiem, że największy w Polsce), a tam moim oczom ukazuje się reklama Plusa. Nie żebym miał coś do tego, bo przecież nie jestem święty i na ten warez przypadkowo nie trafiłem, ale trochę mnie to zdziwiło. Czy Plus sam wykupił sobie tam baner?

07.05.2010
15:29
[2]

redan [ Wiking ]

reklamy zazwyczaj wykupuje właściciel serwera hostującego, a nie konkretnej strony. stąd prawdopodobnie reklamy plusa. możliwe jest oczywiście także wykupienie reklam przez autora strony, lecz w przypadku tego typu serwisów to raczej mało prawdopodobne.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.