racel45 [ Generaďż˝ ]
Plus GSM wspiera piractwo ?
Wchodzę sobie na warez (podpowiem, że największy w Polsce), a tam moim oczom ukazuje się reklama Plusa. Nie żebym miał coś do tego, bo przecież nie jestem święty i na ten warez przypadkowo nie trafiłem, ale trochę mnie to zdziwiło. Czy Plus sam wykupił sobie tam baner?
redan [ Wiking ]
reklamy zazwyczaj wykupuje właściciel serwera hostującego, a nie konkretnej strony. stąd prawdopodobnie reklamy plusa. możliwe jest oczywiście także wykupienie reklam przez autora strony, lecz w przypadku tego typu serwisów to raczej mało prawdopodobne.