GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak otworzyć zamek? POMOCY!

07.05.2010
14:59
smile
[1]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Jak otworzyć zamek? POMOCY!

Jest to zamek, w piwnicy, taki trochę inny od normalnych... POMOCY!

07.05.2010
15:00
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Wyważ, zadzwoń po ślusarza...

07.05.2010
15:00
[3]

wysiak [ Legend ]

Kluczem.

Tylko otworz go troszke inaczej, niz normalny zamek.

07.05.2010
15:00
[4]

Nurid [ Pretorianin ]

słyszałem plotki że da się kluczem, ale pewien nie jestem

07.05.2010
15:04
smile
[5]

Azerko [ Alone in the wild ]

wytrychami

07.05.2010
15:06
[6]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Gdybym miał klucz to bym się nie pytał.

07.05.2010
15:08
[7]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

Taranem xD

07.05.2010
15:29
smile
[8]

aterazione [ Senator ]

Wystarczyło zagrać w Fallouta3
Spinka + Śrubokręt płaski

07.05.2010
15:32
[9]

redan [ Wiking ]

jeśli żaden z domowników nie wie/nie pamięta gdzie jest klucz to pozostaje łom (płaski typu śledź) lub tel. do przyjaciela czyt. ślusarza. o ile to Twoja piwnica :)

07.05.2010
15:33
[10]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Z bara!

Względnie zamróź i wykrusz, to podobno działa nawet na prostatę.

07.05.2010
15:34
[11]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Z bara!

Drzwi otwierają się w drogą stronę.

07.05.2010
15:37
[12]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

W takim wypadku pozostaje jedynie wezwanie Super Esa.

07.05.2010
15:43
smile
[13]

ProTyp [ For the Horde! ]

Drzwi otwierają się w drogą stronę.
A zamykają w tanią stronę?

Strzel z pistoletu w zamek (trochę inaczej), powinno się udać

spoiler start
chodzi o zamek w drzwiach czy kłódkę? :)

07.05.2010
15:43
smile
[14]

Lysack [ Przyjaciel ]

Zamki często otacza fosa. Warto się zorientować przed szturmem na zamek, aby nie utopić rycerzy w ciężkich zbrojach i nie spłoszyć koni. Najlepszą metodą jest ostrzelanie zamku podpalonymi strzałami, tak aby zaprószyć ogień wewnątrz. Warto zacząć atak od strzelnic, ale tutaj trzeba dobrze osłanianych rycerzy o niesamowitej precyzji strzału, bo chyba nie muszę pisać jak małe są otwory w murach zamku, przez które wydostają się strzały. Spłoszeni ogniem mieszkańcy zamku z pewnością szybko otworzą kraty i opuszczą most zwodzony w celu ucieczki. Wtedy koniecznie trzeba sporządzić w miejscu mostu zwodzonego obławę. Z rycerzami może być problem, bo są odporni na zwykłe miecze i kopie - tutaj także najlepiej się sprawdza ogień, bo nic tak nie obezwładni rycerza niż rozpalona zbroja. Pospólstwo zaś warto wziąć do niewoli - będą bardziej przydatni niż martwi.
Zajęcie zamku zawsze zaczyna się od opanowania kaplicy, po tym w zależności od rodzaju zamku można przejść do sali tronowej, skarbca, lub też uwolnić więźniów, jeśli to oni są powodem szturmu na zamek.

Co prawda pytałeś tylko o otwarcie zamku, ale jaki jest sens jego otwierania, skoro nie miałbyś zamiaru zająć tego strategicznego miejsca.

07.05.2010
15:47
[15]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Dodam swoje 3 grosze do postu Lysacka i powiem, że jeśli masz dużo czasu, to dobrym sposobem może być odcięcie zamku od zaopatrzenia i zagłodzenie załogi na śmierć. Powrzucanie do wewnątrz rozkładających się krowich szczątków za pomocą trebuszy też może być skuteczne!

07.05.2010
15:48
[16]

tomazzi [ Flash YD ]

Łapiesz za taki wystający kawałek metalu/plastiku i ciągniesz w dół. Jeżeli to jest 'inny' zamek to ciągniesz do góry. Zawsze jak nakładam spodnie albo kurtkę to tak robię i działa :)

07.05.2010
16:00
smile
[17]

Belert [ Legend ]

Dodam swoje 3 grosze do postu Lysacka i powiem, że jeśli masz dużo czasu, to dobrym sposobem może być odcięcie zamku od zaopatrzenia i zagłodzenie załogi na śmierć. Powrzucanie do wewnątrz rozkładających się krowich szczątków za pomocą trebuszy też może być skuteczne

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.