GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziwne!!!!

07.05.2010
14:31
[1]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

Dziwne!!!!

Przed chwilą włączyłem sobie cod 2 przez neta(serwer saxon fighter) był serwer st mere eglise i tam było wszystko dobrze potem jest mapa el alamein i zacząłem grać zabijałem niemców bardzo łatwo (myślałem że zacząłem lepiej grać) wtedy mówią mi żebym wyłączył moda na niewidzialność ale ja NIE WŁĄCZYŁEM ŻADNEGO MODA zagrożono mi banem dlatego wyszedłem O CO CHODZ?!

07.05.2010
14:34
smile
[2]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

A więc to byłeś ty?!

07.05.2010
14:35
[3]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

co ja?

07.05.2010
14:38
[4]

komarioza [ Konsul ]

[2] hahahahaha, mocne

07.05.2010
14:41
[5]

SZYEMEK LOST [ Pretorianin ]

[3] ---> Chciałem ci powiedzieć, że on robi sobie z ciebie jaja a ty nie kapujesz.

07.05.2010
14:42
[6]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

już kapuje [2] ale mi pomóżcie i powiedzcie o co chodzi

07.05.2010
14:53
[7]

preDratronIX [ Generau ]

Może to po prostu nooby nieumiejące grać? I może to wogóle admini nie byli...


Koleś w takim wypadku to naiwny jesteś.

07.05.2010
15:05
[8]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Mnie to wkurza jak kiedyś zabiłem 5 osób przez ściane (przez przypadek) i po chwili wszyscy w grze GNIDA have WALLHACK KIK HIMMM !

i nagle pojawia się nieprzyjemny voting :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.