Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]
Dziwne!!!!
Przed chwilą włączyłem sobie cod 2 przez neta(serwer saxon fighter) był serwer st mere eglise i tam było wszystko dobrze potem jest mapa el alamein i zacząłem grać zabijałem niemców bardzo łatwo (myślałem że zacząłem lepiej grać) wtedy mówią mi żebym wyłączył moda na niewidzialność ale ja NIE WŁĄCZYŁEM ŻADNEGO MODA zagrożono mi banem dlatego wyszedłem O CO CHODZ?!

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
A więc to byłeś ty?!
Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]
co ja?
komarioza [ Konsul ]
[2] hahahahaha, mocne
SZYEMEK LOST [ Pretorianin ]
[3] ---> Chciałem ci powiedzieć, że on robi sobie z ciebie jaja a ty nie kapujesz.
Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]
już kapuje [2] ale mi pomóżcie i powiedzcie o co chodzi
preDratronIX [ Generau ]
Może to po prostu nooby nieumiejące grać? I może to wogóle admini nie byli...
Koleś w takim wypadku to naiwny jesteś.
HETRIX22 [ PLEBS ]
Mnie to wkurza jak kiedyś zabiłem 5 osób przez ściane (przez przypadek) i po chwili wszyscy w grze GNIDA have WALLHACK KIK HIMMM !
i nagle pojawia się nieprzyjemny voting :P