Masakiero [ Konsul ]
Sprzedaż monitora.
Elo, orientuje się ktoś z Was w jakiej cenie mógł bym sprzedać 6 letniego Avacsa FLASH HL710S 17" ?
Monitor nie wykazuje żadnych problemów z wyświetlaniem obrazu oraz wizualnie sprawuje się bd.
Będę wdzięczny za pomoc, pozdrawiam.