GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedaż monitora.

07.05.2010
14:12
[1]

Masakiero [ Konsul ]

Sprzedaż monitora.

Elo, orientuje się ktoś z Was w jakiej cenie mógł bym sprzedać 6 letniego Avacsa FLASH HL710S 17" ?
Monitor nie wykazuje żadnych problemów z wyświetlaniem obrazu oraz wizualnie sprawuje się bd.
Będę wdzięczny za pomoc, pozdrawiam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.