GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Podłączanie do sieci bezprzewodowej - pls help

07.05.2010
10:31
smile
[1]

albz74 [ Legend ]

Podłączanie do sieci bezprzewodowej - pls help

Witojcie,

Mam w domu sieć bezprzewodową na routerze wi-fi n. Muszę teraz podłączyć w innym pomieszczeniu, w którym nie mam kabla, odtwarzacz blu-ray, który ma tylko port ethernet. Potrzebuję porady, jakie urządzenie dostępowe postawić. Ma się ono połączyć z routerem po wi-fi n, a do niego podepnę blu-ray.

Proszę o sugestie i rekomendację urządzeń dostępowych.

07.05.2010
10:40
[2]

mikmac [ Senator ]

szukasz access pointa z wifi.

dobry wifi b/g to jakies 150 zeta,
jakikolwiek AP wifi-n zaczyna sie od okolo 500...

07.05.2010
10:54
[3]

albz74 [ Legend ]

.... czyli drożej niż rozwiązanie producenta odtwarzacza.... No nic, wyskoczę z 3 stówek i kupię dedykowany adapter.

07.05.2010
11:04
[4]

wysiak [ Legend ]

Tylko czy musisz miec ten odtwarzacz podpiety do netu? Moj niby jest podpiety, ale nie wydaje mi sie, bym kiedykolwiek tego polaczenia do czegokolwiek uzyl..

BlackBolt --> No wlasnie, jak sie chce oszczedzic, to nie prosciej raz na jakis czas odpiac odtwarzacz od tv, i zaniesc go gdzies, gdzie da sie przypiac do niego net na 5 minut?:)

07.05.2010
11:08
smile
[5]

BlackBolt [ Senator ]

Ja dekoder mam podpięty do sieci. Służy to temu, że oprogramowanie aktualizuje się szybciej (a że wypuszczają aktualizacje raz na rok to już inna sprawa).

07.05.2010
11:38
[6]

albz74 [ Legend ]

wysiak - tak, bo obsługuje internet.tv

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.