GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

c&c wojny o tyberium - problem z misją

07.05.2010
09:35
[1]

kanthall [ Chor��y ]

c&c wojny o tyberium - problem z misją

Jestem w misji Albania i mam problem. Wykonałem wszystkie zadania a gra nie uznaje, że już koniec misji. Miałem zniszczyć jakieś magazyny. Zrobiłem to ale zanim jeszcze gra dała mi taki cel. Chodzi o te punkty zaznaczone nr 5.

Co teraz zrobić? Muszę grać od nowa w tą misję?

07.05.2010
09:37
[2]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Spróbuj jeszcze raz.

07.05.2010
16:09
[3]

Nibru [ Pretorianin ]

Nie jestem pewien ale czy nie trzeba przejąć ich Technicianem?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.