GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Resident Evil 5

07.05.2010
08:44
smile
[1]

JÓZEK2 [ Pretorianin ]

Resident Evil 5

Poprzednia cz. może i była niezła ale gra bez myszy wykoleiła mnie. Czy w 5. też gra się samą klawiaturą???

07.05.2010
08:45
[2]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Nah, myszka działa w pełni normalnie.

07.05.2010
10:37
smile
[3]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Klawiatura + mysz i wszystko jasne, ja zatrzymałem się na ostatnim bossie przy lawie i
jak narazie nie potrafię sobie z nim poradzić :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.