
JÓZEK2 [ Pretorianin ]
Resident Evil 5
Poprzednia cz. może i była niezła ale gra bez myszy wykoleiła mnie. Czy w 5. też gra się samą klawiaturą???
rog1234 [ Gold Cobra ]
Nah, myszka działa w pełni normalnie.

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Klawiatura + mysz i wszystko jasne, ja zatrzymałem się na ostatnim bossie przy lawie i
jak narazie nie potrafię sobie z nim poradzić :P