GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Steam | Kolejny problem | MW2

07.05.2010
07:31
[1]

diman00 [ not yet rated ]

Steam | Kolejny problem | MW2

Hej sciagam MW2 ze steama na ten darmowy weekend i mam 69%. Ale zawsze przy wlaczenie steama a potem wchodzilo sie w biblioteke to byla pod tytulem gry opcja wczytaj. Dzisiaj wlaczam steama i widze ze jest juz tylko opcja graj. Dziwne jak na 69%. W kazdym dalem graj i pisze ze sie musi pobrac aktualizacja.. i sie pobiera jak by normalnie sama gra tylko nie w tym malym okienku (z opcjami Pauza/Dalej i Anuluj wczytywanie) tylko ogolnie w duzym oknie steama. Wszystko jest OK?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.