diman00 [ not yet rated ]
Steam | Kolejny problem | MW2
Hej sciagam MW2 ze steama na ten darmowy weekend i mam 69%. Ale zawsze przy wlaczenie steama a potem wchodzilo sie w biblioteke to byla pod tytulem gry opcja wczytaj. Dzisiaj wlaczam steama i widze ze jest juz tylko opcja graj. Dziwne jak na 69%. W kazdym dalem graj i pisze ze sie musi pobrac aktualizacja.. i sie pobiera jak by normalnie sama gra tylko nie w tym malym okienku (z opcjami Pauza/Dalej i Anuluj wczytywanie) tylko ogolnie w duzym oknie steama. Wszystko jest OK?