GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Trik w FIFIE 10

07.05.2010
01:38
smile
[1]

@Assassin@ [ Konsul ]

Trik w FIFIE 10

Witam, mam pytanie do doświadczonego gracza który gra w FIFE 10. Otóż to ze chciał bym wykonać przełożone salto podczas kiedy strzeliłem gola!! Wszystko wychodzi, ale pod koniec zawodnik się wywala, nie wiem dlaczego tak się dzieje chociaż robiłem wszystko co było zademonstrowane w traileru na YouTube. Ustawienia kontrolera mam na "Nowy Alternatywny".
Chciał bym się dowiedzieć jak poprawnie i bezbłędnie zrobić ten trik i kto go może zrobić bo przecież chyba nie każdy zawodnik umie to robić. Bardzo bym był wdzięczny za wytłumaczenie mi tego. !!!Jeśli dalej nie wiesz o co mi chodzi to mogę jeszcze raz ci to w inny sposób wytłumaczyć!!!

07.05.2010
01:53
[2]

napster92 [ Why so serious?! ]

X (PS3) w momencie lądowania.

07.05.2010
02:11
[3]

@Assassin@ [ Konsul ]

Dzięki zaraz przetestuje

07.05.2010
02:53
[4]

@Assassin@ [ Konsul ]

chciałem się jeszcze zapytać co trzeba zrobić aby zawodnik robił ciągle salto do tylu, to znaczy aby robił te obroty do tylu jakiś pewien czas a na sam koniec wykończeniem salto.

07.05.2010
10:06
[5]

napster92 [ Why so serious?! ]

W opcjach sterowania masz zakładkę cieszynki, tam jest opisane co i jak.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.