GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

StarCraft II beta - wygraj drugi klucz!

07.05.2010
00:21
[1]

Madril [ I Want To Believe ]

StarCraft II beta - wygraj drugi klucz!

Wychodzi na to, że dostałem 2 klucze w ramach programu invite a friend (mam nadzieję, że to nie jakiś błąd i klucz jest sprawny), wczoraj pierwszy wygrał Narmo, dziś kolej na drugi.
Konkurs tym razem troszkę innego rodzaju i nie w pełni związany ze StarCraftem. :)

Klucz otrzyma pierwsza osoba, która wklei ostatni z 6 obrazków umieszczanych na stronach Blizzard tuż przed ogłoszeniem Diablo III.

Osoby, które wygrały klucze w konkursach GoL nie będą brane pod uwagę.

07.05.2010
00:25
[2]

Tal_Rascha [ Undomiel ]

tak sie wtrace, moglbys nieco przyblizyc temat programu invite a friend? trzeba cos zrobic by dostac dodatkowe klucze czy poprostu rozsylaja je losowo doosob co maja SC2?

07.05.2010
00:28
[3]

xanat0s [ Wind of Change ]

To chyba był ten :)

[edit]

Aaa, Diablo III :D


StarCraft II beta - wygraj drugi klucz! - xanat0s
07.05.2010
00:35
smile
[4]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]

Ten ?


StarCraft II beta - wygraj drugi klucz! - Hard as Stone
07.05.2010
00:35
[5]

heaton1910 [ Pretorianin ]

[email protected] ;p


StarCraft II beta - wygraj drugi klucz! - heaton1910
07.05.2010
00:41
smile
[6]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]

Czyżby więc nikt nie trafił ?

07.05.2010
00:43
smile
[7]

szarzasty [ Mork ]

Madril jest najfajniejszym użytkownikiem tego forum i ma świetny avatar! zastanawiam się czy nie zgłosić go do gwiazdki bo jego posty są mądre i sensowne!

07.05.2010
00:56
[8]

Madril [ I Want To Believe ]

Wygrywa szarzasty. ;-)

Chodziło mi oczywiście o obrazek, który podał xanat0s, choć szczerze mówiąc zapomniałem o tym fioletowym czymś, bo bym bardziej sprecyzował pytanie. :) Tak czy siak xanat0s był pierwszy, a z fioletowego cosia i tak wedle zasad powinna być tylko 1/6. :D

xanat0s --> Podaj mail. :)

Tal_Rascha --> Invite a friend jest chyba losowo przydzielane. :)

07.05.2010
00:59
smile
[9]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]



6 w kolejności jest ten co podał Xanatos

6 według numeracji jest fioletowy pingwin

W zależności od uznania autora

Gz Xanatos - i will zerg you in da game !

Tal

[offtop]Odezwij się do Harvka draniu [/offtop]

07.05.2010
01:11
smile
[10]

Madril [ I Want To Believe ]

Hard as Stone --> Pingwin nie miał numeracji (na głównej pojawiał się obrazek z lodem, a w css hint do kawałka pingwina). :) I 6 część pingwina to lewa środkowa, więc cały obrazek i tak źle by był. :) Pamiętam jak się szukało hinta w kodzie strony i odkrywało te części. :)

Jak dostanę nowe invite a friend albo moja dziewczyna, to będą nowe konkursy. ;)

07.05.2010
01:12
smile
[11]

szarzasty [ Mork ]

tylko pamiętaj kto pierwszy chciał cię do gwiazdki zgłosić ]:>

07.05.2010
01:23
[12]

Madril [ I Want To Believe ]

xanat0s --> Idę spać, klucz wyślę jutro, gdy podasz mail. :)

07.05.2010
09:21
smile
[13]

xanat0s [ Wind of Change ]

Dzięki :)

mail - [ciach]

07.05.2010
12:21
[14]

Madril [ I Want To Believe ]

Poszło. Gratuluję. :)

07.05.2010
12:42
[15]

xanat0s [ Wind of Change ]

Dzięki wielkie, działa :)

07.05.2010
12:44
smile
[16]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]

Xanat0s

I tak zapisany na dysku leży aby użyć go w odpowiednim momencie

Jeszcze raz gratulacje

07.05.2010
12:46
[17]

xanat0s [ Wind of Change ]

HaS --> Tylko bez dodawania na portale gejowskie proszę :P

07.05.2010
12:54
[18]

xanat0s [ Wind of Change ]

Has --> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6416985&PAGE=1&N=1

Ostatni post, ślij szybko :D

07.05.2010
12:57
[19]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]

Wysłałem

Ale nie wierzę w cuda w 3 minuty po opublikowaniu posta będę z 30 :P

07.05.2010
13:59
smile
[20]

Madril [ I Want To Believe ]

Swoją drogą, gratuluję kolesiowi pomysłu z ułatwieniem spamowania na jego skrzynkę. :D

07.05.2010
14:03
smile
[21]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]

Nie ma już po co bo wygrałem klucz

Dzięki Xanatos

07.05.2010
15:09
[22]

xanat0s [ Wind of Change ]

Żaden problem :)

I xanat0s, a nie jakiś Xanatos :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.