GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nie działa gpedit.msc na xp pro ?

07.05.2010
00:01
smile
[1]

jadmin1 [ Centurion ]

Nie działa gpedit.msc na xp pro ?

Mam xp professional sp3, kiedy daję start -> uruchom -> gpedit.msc to się włącza ale wyskakuje komunikat : "program mmc nie może utworzyć przystawki ....". Dlaczego, gpedit powinien działać w xp pro? DLACZEGO ?

07.05.2010
00:03
[2]

BlackBolt [ Senator ]

07.05.2010
00:12
[3]

jadmin1 [ Centurion ]

y sorrry mało jasno jak dla mnie mógłbyś napisać czy da się to zrobić żeby chodziło gpedit, i jak jeśli się da. Czy muszę jednak zainstalować innego XP a jesli tak to jakiego zeby chodzilo to gpe.......?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.