
jadmin1 [ Centurion ]
Nie działa gpedit.msc na xp pro ?
Mam xp professional sp3, kiedy daję start -> uruchom -> gpedit.msc to się włącza ale wyskakuje komunikat : "program mmc nie może utworzyć przystawki ....". Dlaczego, gpedit powinien działać w xp pro? DLACZEGO ?
BlackBolt [ Senator ]
jadmin1 [ Centurion ]
y sorrry mało jasno jak dla mnie mógłbyś napisać czy da się to zrobić żeby chodziło gpedit, i jak jeśli się da. Czy muszę jednak zainstalować innego XP a jesli tak to jakiego zeby chodzilo to gpe.......?