GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Który antyvir lepszy???

06.05.2010
22:07
smile
[1]

UltRafaga [ Jehuty Reborn ]

Który antyvir lepszy???

Mam do wyboru NOD32, albo F-Secure od UPC. Który lepszy, który wybrać ??? Podobno F-S jest dobry i strasznie ciężki, ale czy jest lepszy od NODa ???

06.05.2010
22:10
[2]

ashia [ Konsul ]

ja osobiscie bym Ci polecił AVG

06.05.2010
22:45
[3]

UltRafaga [ Jehuty Reborn ]

Używałem darmowego AVG i był dziurawy jak sito, a płatna wersja jest za droga.
Tylko te dwa wchodzą w grę.

06.05.2010
22:51
[4]

Barteek88 [ Centurion ]

"platna wersja jest za darmo"

Zainwestuj... ochrona to podstawa... KASPERSKY kupisz na alegro klucz na rok za 40 zl


Który antyvir lepszy??? - Barteek88
06.05.2010
23:53
[5]

UltRafaga [ Jehuty Reborn ]

Barteek88 --> Napisałem wyraźnie, tylko NOD i FS wchodzą w grę, dlatego potrzebuję opinii na temat tego drugiego, bo NODa znam.

07.05.2010
00:37
[6]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Niestety ja Ci nie pomogę gdyż używam Avast i jestem zadowolony ;) jak dojdziesz do wniosku
że Avast jest możliwy do przetestowania na Twoim komputerze to wtedy będę Ci mógł
pomóc...

07.05.2010
01:17
[7]

kjx [ Nelson Tethers ]

A poczytaj sobie:




PS. Osobiście chyba wziąłbym NODa. Kiedyś przez pół roku używałem i działał bardzo sprawnie.

07.05.2010
02:09
[8]

UltRafaga [ Jehuty Reborn ]

kjx --> Dzięki, całkiem przydatne to było, ale niestety nie było tam jednej kwestii, na której dość mocno mi zależy, czyli obciążenie.
Więc jak ktoś wie, to chciałbym usłyszeć ile FS żre pamięci.

07.05.2010
09:46
[9]

Rezor [ NIN ]

W robocie oraz w domu mam nod-a od paru lat. Obciążenie systemu niezauważalne, uruchamia sie momentalnie, na nic nie trzeba czekać.
W żaden sposób nie zamula kompa. (nawet celerona 3GHz 1GBRAM DDR)
Pod względem obciążenia oraz szybkości uruchamiania porównał bym go do avasta.
O skuteczności działania tego antywira chyba nie muszę się wypowiadać ;)
Jak najbardziej polecam.

F-Secure nigdy nie używałem więc się nie wypowiem.

07.05.2010
09:52
[10]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Ja od zawsze używałem Kaspersky, nie zamula kompa, siedzi cicho gdy niepotrzebny, ale z tych dwóch to wziął bym NODa.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.