
UltRafaga [ Jehuty Reborn ]
Który antyvir lepszy???
Mam do wyboru NOD32, albo F-Secure od UPC. Który lepszy, który wybrać ??? Podobno F-S jest dobry i strasznie ciężki, ale czy jest lepszy od NODa ???
ashia [ Konsul ]
ja osobiscie bym Ci polecił AVG
UltRafaga [ Jehuty Reborn ]
Używałem darmowego AVG i był dziurawy jak sito, a płatna wersja jest za droga.
Tylko te dwa wchodzą w grę.
Barteek88 [ Centurion ]
"platna wersja jest za darmo"
Zainwestuj... ochrona to podstawa... KASPERSKY kupisz na alegro klucz na rok za 40 zl
UltRafaga [ Jehuty Reborn ]
Barteek88 --> Napisałem wyraźnie, tylko NOD i FS wchodzą w grę, dlatego potrzebuję opinii na temat tego drugiego, bo NODa znam.
Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Niestety ja Ci nie pomogę gdyż używam Avast i jestem zadowolony ;) jak dojdziesz do wniosku
że Avast jest możliwy do przetestowania na Twoim komputerze to wtedy będę Ci mógł
pomóc...
kjx [ Nelson Tethers ]
A poczytaj sobie:
PS. Osobiście chyba wziąłbym NODa. Kiedyś przez pół roku używałem i działał bardzo sprawnie.
UltRafaga [ Jehuty Reborn ]
kjx --> Dzięki, całkiem przydatne to było, ale niestety nie było tam jednej kwestii, na której dość mocno mi zależy, czyli obciążenie.
Więc jak ktoś wie, to chciałbym usłyszeć ile FS żre pamięci.
Rezor [ NIN ]
W robocie oraz w domu mam nod-a od paru lat. Obciążenie systemu niezauważalne, uruchamia sie momentalnie, na nic nie trzeba czekać.
W żaden sposób nie zamula kompa. (nawet celerona 3GHz 1GBRAM DDR)
Pod względem obciążenia oraz szybkości uruchamiania porównał bym go do avasta.
O skuteczności działania tego antywira chyba nie muszę się wypowiadać ;)
Jak najbardziej polecam.
F-Secure nigdy nie używałem więc się nie wypowiem.
matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Ja od zawsze używałem Kaspersky, nie zamula kompa, siedzi cicho gdy niepotrzebny, ale z tych dwóch to wziął bym NODa.