GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Cossacks II: Napoleonic Wars jak formować oddziały????????????

06.05.2010
19:56
[1]

CADET PL [ Legionista ]

Cossacks II: Napoleonic Wars jak formować oddziały????????????

Witam mam pytanko jak formować oddziały w Potyczkach bo w kampanij albo w bitwie o Europie to jak klikniesz na oddział to masz ikonki do zmiany formacij w czworobok,szereg,kolumna a w potyczkach jak to zrobić ?????????????????????????????

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.