CADET PL [ Legionista ]
Cossacks II: Napoleonic Wars jak formować oddziały????????????
Witam mam pytanko jak formować oddziały w Potyczkach bo w kampanij albo w bitwie o Europie to jak klikniesz na oddział to masz ikonki do zmiany formacij w czworobok,szereg,kolumna a w potyczkach jak to zrobić ?????????????????????????????