GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Starcraft 2 beta klucz

06.05.2010
18:28
[1]

Szczepan3499 [ Junior ]

Starcraft 2 beta klucz

mam problem z kluczem do bety który otrzymałem od gry-online

po wpisaniu klucza pokazuje mi się wiadomość

The authentication key you entered has already been claimed.



Each authentication key can only be redeemed once. Please refer to your games section of the home page to review the keys attached to this Battle.net account. If you're sure you have not previously claimed this key, please double-check the spelling and enter it now.



For more information on authentication keys, please visit our Support Site.

06.05.2010
18:30
[2]

BlackBolt [ Senator ]

W jednym z wątków z komentarzami do konkursów masz podaną informację, co trzeba zrobić.

06.05.2010
18:32
[3]

Szczepan3499 [ Junior ]

dzieki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.