GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gwarancja PS3 (fat) w MM

06.05.2010
18:08
[1]

Psycho16 [ Redhead Lover And User ]

Gwarancja PS3 (fat) w MM

wie ktos moze ile dokladnie jest gwarancji na ps3 ( wersja fat) w media ?
swoja konsole zakupilem okolo 20/08/08 no i padla... dodatkowo dwa dni wczesniej poszedl pad albo modul bluetooth w konsoli...
wiem napewno ,ze mozna ubiegac sie o 'niezgodnosc towaru z umowa' - w okresie 24m od zakupu :) jednak wolalbym sie upewnic jak to jest z gwara normalna , gdyz przy zakupie nie zostalem poinformowany ile tak owa jest.

06.05.2010
18:13
smile
[2]

DarnassusGamgee [ Last Guardian ]

2 lata, też w MM kupowałem tylko miesiąc później ;]

06.05.2010
18:13
[3]

PSXFAN [ Last Samurai ]

1 rok

Mi też padła mam 60gb

3 lata na pewno nie

1rok normalnej a 2 niezgodności z umową TYLE

Jeśli masz Ylod to naprawa kosztuje od 300zł w górę albo prowizorycznie samemu ale może konsola pochodzić kilka miesięcy i tak padnie
To jest bubel jak x360 niestety

06.05.2010
18:13
[4]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

Wydaję mi się że na Ps3 ogólnie są 3 lata gwarancji ale głowy nie dam

06.05.2010
19:12
smile
[5]

Psycho16 [ Redhead Lover And User ]

sprawa wygladala u mnie tak ,ze konsola dzialala normalnie
z 2-3 miechy temu - pad dostawal swira i dzialal tylko po kablu (co juz pisalem na forum)
okolo miesiac temu - konsola sciagla update i wywala blad podczas instalacji ;)

wiec teraz na dniach jak sie 'uspokoji sytuacja w media' to oddam konsole z prozba wymiany na slima...

'uspokoji sytuacja w media' - a to dlatego , ze w przeciagu 3-4 tygodniu cztery razy bylem na wymianie laptopsa samsung r580
1sztuka - strzelal dysk - wymienilem na nastepny dzien
2ga sztuka - dysk padl po 1,5 tyg
3cia sztuka - dostalem calkiem inna specyfikacje niz powinna byc , dodatkowo 85 stopni w stresie i sie wylaczal non stop
4ta sztuka - oczekuje jak ja sciagna ;)
no i wszyscy z stoiska serwisowego z kierownikami mnie znaja gdyz troche popuscily mi nerwy ;)

06.05.2010
19:17
[6]

PSXFAN [ Last Samurai ]

Jak ci wymienią działejącą konsole to się bardzo zdziwię

Ale może czasy się zmieniły

Ale to można samemu naprawić w menu konsoli są specjalne narzędzie do tego:))
A wymiana sprzętu na nowy jest wtedy kiedy sprzet nie działa i nie z winy użytkownika

A czy podczas instalacji aktualizacji nie wyłączyli ci prądu albo ty nie wyłaczyłeś konsoli?


Dodatkowo dopisze sie , ze pad odmowil posluszenstwa / czeste zwisy konsoli / DUZE spadki fps / zanikanie tekstur.
To lepiej aby ci wymienili bo będziesz miał YLOD

06.05.2010
19:21
[7]

Psycho16 [ Redhead Lover And User ]

konsola dzialac dziala
po prostu jak sie aktualizuje - wyskakuje blad.
Reset konsoli ponowna aktualizacja - i tak w kolko.
WIec z konsoli nie idzie korzystac.
Dodatkowo dopisze sie , ze pad odmowil posluszenstwa / czeste zwisy konsoli / DUZE spadki fps / zanikanie tekstur.

07.05.2010
11:43
[8]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Sony na konsole w Polsce daje tylko 12 miesiecy gwarancji, co jest skandalem na skale swiatowa, bo np. w Europie daja zdaje sie 24 miesiace. Niestety kolejne 12 miesiecy zagwarantowania sprawnosci spada na sklep (sa to dyrektywy Unijne), wiec czesto sklepy liczac na niewiedze klienta, spuszczaja go na drzewo, by nie isc w koszty.

Poczytaj sobie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.