raziel88ck [ Legend ]
Co się dzieje z GOLem?
Caly dzien zamula i to nie jest wina mojego neta, bo inne strony sie szybko wczytuja, tylko gol nie. Jestescie w trakcie zmian forum? Przydaloby sie jakies info dla forumowiczow w tej sprawie.
Gmp3 [ Chuck ]
U mnie działa normalnie.
ArtoseruS [ The Big Stone ]
U mnie wcześniej muliło, ale teraz jest dobrze.
zoloman [ Legend ]
U mnie wszystko w porządku, ale parę dni temu też coś takiego miałem.
raziel88ck [ Legend ]
No to w takim razie nie wiem co jest grane.
Soulcatcher [ end of winter ]
Jest problem z doczytywanymi obiektami z zewnętrznych serwerów. Usuwam je do czasu rozwiązania problemu.

pablo397 [ sport addicted ]
no, zamula gdzies dzis tak od poludnia. wkurza.
ŁuQciu5253 [ Konsul ]
Strasznie dzisiaj zamula ;/ Ale soul to szybko usunie :D
raziel88ck [ Legend ]
Soulcatcher - W takim razie masz pelne rece roboty. Dzieki za szybka odpowiedz.

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Mi właśnie też coś muliło. Soul- Go Go Go! ;)
Soulcatcher [ end of winter ]
[9]raziel88ck ---> to trwało około 20 sekund :), mam nadzieję że już jest OK.
Jest OK?
ŁuQciu5253 [ Konsul ]
Soul ładnie mnie już nie zamula ;P

raziel88ck [ Legend ]
No teraz jest ok.

kong123 [ Legend ]
Potwierdzam - teraz ładuje się jakby szybciej bo rano to ciężko było...