GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co się dzieje z GOLem?

06.05.2010
18:04
[1]

raziel88ck [ Legend ]

Co się dzieje z GOLem?

Caly dzien zamula i to nie jest wina mojego neta, bo inne strony sie szybko wczytuja, tylko gol nie. Jestescie w trakcie zmian forum? Przydaloby sie jakies info dla forumowiczow w tej sprawie.

06.05.2010
18:05
[2]

Gmp3 [ Chuck ]

U mnie działa normalnie.

06.05.2010
18:05
[3]

ArtoseruS [ The Big Stone ]

U mnie wcześniej muliło, ale teraz jest dobrze.

06.05.2010
18:05
[4]

zoloman [ Legend ]

U mnie wszystko w porządku, ale parę dni temu też coś takiego miałem.

06.05.2010
18:08
[5]

raziel88ck [ Legend ]

No to w takim razie nie wiem co jest grane.

06.05.2010
18:10
[6]

Soulcatcher [ end of winter ]

Jest problem z doczytywanymi obiektami z zewnętrznych serwerów. Usuwam je do czasu rozwiązania problemu.

06.05.2010
18:10
smile
[7]

pablo397 [ sport addicted ]

no, zamula gdzies dzis tak od poludnia. wkurza.

06.05.2010
18:12
[8]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

Strasznie dzisiaj zamula ;/ Ale soul to szybko usunie :D

06.05.2010
18:12
[9]

raziel88ck [ Legend ]

Soulcatcher - W takim razie masz pelne rece roboty. Dzieki za szybka odpowiedz.

06.05.2010
18:13
smile
[10]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Mi właśnie też coś muliło. Soul- Go Go Go! ;)

06.05.2010
18:14
[11]

Soulcatcher [ end of winter ]

[9]raziel88ck ---> to trwało około 20 sekund :), mam nadzieję że już jest OK.

Jest OK?

06.05.2010
18:14
[12]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

Soul ładnie mnie już nie zamula ;P

06.05.2010
18:16
smile
[13]

raziel88ck [ Legend ]

No teraz jest ok.

06.05.2010
18:19
smile
[14]

kong123 [ Legend ]

Potwierdzam - teraz ładuje się jakby szybciej bo rano to ciężko było...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.