GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezpłatne rzeczy

06.05.2010
17:10
[1]

Mr. Big Brain [ Pretorianin ]

Bezpłatne rzeczy



Wystarczy się zarejestrować! Za polecenie 2 osobom dostaje się 12 miesięcy Xbox gold!
Za polecenie 25 dostaje się nokię n900!!!

06.05.2010
17:12
smile
[2]

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]



Poprawilem link, bo ten twoj jakis taki lipny jest :P

BTW... dziala to w ogole?

06.05.2010
17:37
[3]

dave_mgs [ Senator ]

Działa! Mój dziadek zaczął zbierać przed wojną, a teraz ma już nowiusieńką smycz do kluczy! ;d

Wybacz, ale nie wierzę w te cuda. A i tego refera to se wsadź.

06.05.2010
17:41
smile
[4]

Elegancki_Pan [ Centurion ]

nie przesadzajcie - ja przez 3 miesiące uzbierałem na połowę naklejki na ajfona którego też można
wygrać - wg. moich wyliczeń w tym tempie posiadaczem rzeczonego zostanę już w 2045 roku - juupi ! jeszcze przed emeryturą !

07.05.2010
11:47
[5]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Sa strony z darmowkami, ale akurat nie takie. Sam kiedys z nudow sie tym bawilem, to przychodzily potem probki kosmetykow (szampony, kremy, wody toaletowe itp), jakies plyty z muzyka, prezentacje multimedialne, naklejki, długopisy, smycze, katalogi i mnostwo innego badziewia.

07.05.2010
12:00
smile
[6]

_ramadan_ [ WTF?! ]

Też kiedyś byłem młody i naiwny, hiehie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.