GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Drobny problem z Bad Company 2

06.05.2010
16:51
[1]

śmigli [ Generaďż˝ ]

Drobny problem z Bad Company 2

Witam. Mam pewien problemik. Na filmikach napisy czasami się nie zgadzają z mową bohatera. Chodzi mi o to, że bohater jeszcze mówi daną kwestię, a napisy już znikają lub są opóźnione. Czy ktoś spotkał się z tym problemem, da się coś z tym zrobić? Z góry dzięki.

06.05.2010
22:25
[2]

husi2990 [ Pretorianin ]

WTF? Chcesz aby napisy trwały prze całą mowę bohatera?

06.05.2010
22:26
[3]

śmigli [ Generaďż˝ ]

Chodzi mi o to, że bohater mówi np. zdanie przez 15 sekund i w tym samym czasie na ekranie powinno być tłumaczenie tego zdania. Ale:
- albo pojawia się normalnie i jest tylko przez gdzieś 4 sekundy
- albo pojawia się dopiero później, gdy mówi już inna postać co innego

Dodam jeszcze, że gdy mam włączony polski dubbing to wszystko jest ok. Tylko przy oryginalnym dubbingu tak się dzieje.

06.05.2010
22:53
[4]

husi2990 [ Pretorianin ]

A masz oryginalna wersje gry? Wątpię aby w oryginale działy się takie cuda. Możesz też pogrzebać w plikach i ustawić czas.

06.05.2010
22:55
[5]

D3O [ Leutnant ]

Ja miałem podobnie, z tego co pamiętam. Nie ma co się przejmować takimi rzeczami...

07.05.2010
10:58
[6]

śmigli [ Generaďż˝ ]

Dobra, OK - zamykam wątek. Może to dla tego, że mam słabego kompa.
Wsumie to drobnostka, jakoś sobie poradzę. Tak czy siak - dzięki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.