GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ProEvo2010 - problem z multi

06.05.2010
16:50
smile
[1]

mac27 [ Centurion ]

ProEvo2010 - problem z multi

Kupiłem wczoraj PES10 z myślą o grze online. Zainstalowałem, zaauktualizowałem do wersji 1.3, zarejestrowałem się na Konami. Probuję logować się do gry online i zawsze wyskakuje "An error is occurred". Próbowałem roznych kombinacji bez patcha, z patchem...) i nic. O co wogole chodzi???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.