
mac27 [ Centurion ]
ProEvo2010 - problem z multi
Kupiłem wczoraj PES10 z myślą o grze online. Zainstalowałem, zaauktualizowałem do wersji 1.3, zarejestrowałem się na Konami. Probuję logować się do gry online i zawsze wyskakuje "An error is occurred". Próbowałem roznych kombinacji bez patcha, z patchem...) i nic. O co wogole chodzi???