Honza12 [ Legionista ]
BATMAN arkham asylum problem z instalacją proszę o pomoc!
mam problem o tuż kiedyś nie chciało mi się odinstalować batmana arkham asylum usunołem poprostu folder.Teraz kupiłem oryginała w sklepie odpalam autorun a tam uruchom grę itp nie ma instaluj.dodam że uruchamiałem już setup i wyskakuje pewien błąd.Błąd wyskakuje przez to że usunełęm ręcznie folder z grą probowałem też z panel sterowania i nic proszę o pomoc fast fast fast!!!!!