GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

BATMAN arkham asylum problem z instalacją proszę o pomoc!

06.05.2010
16:08
[1]

Honza12 [ Legionista ]

BATMAN arkham asylum problem z instalacją proszę o pomoc!

mam problem o tuż kiedyś nie chciało mi się odinstalować batmana arkham asylum usunołem poprostu folder.Teraz kupiłem oryginała w sklepie odpalam autorun a tam uruchom grę itp nie ma instaluj.dodam że uruchamiałem już setup i wyskakuje pewien błąd.Błąd wyskakuje przez to że usunełęm ręcznie folder z grą probowałem też z panel sterowania i nic proszę o pomoc fast fast fast!!!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.