GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Piosenki na akustyk przy ognisku - poszukiwane !

06.05.2010
15:13
smile
[1]

szymon_majewski [ Legend ]

Piosenki na akustyk przy ognisku - poszukiwane !

Witam

Z racji iz na kazdym wyjezdzie albo ognisku powszechna jest gra na gitarach akustycznych i okazyjny spiew w klimatach Dzemu i tym podobnych. Poniewaz roniez chcialem sprobowac sil w owym muzykowaniu, a na zwyklej gitarze srednio umiem grac, skombinowalem sobie akustyczny bas. Teraz tylko chcialbym was zapytac jakie piosenki najczesciej sie wowczas grywa.

Bylem juz na kilku takich wyjazdach i wiem ze pozycje typu "Whisky", "Harley Moj" czy "Skazany Na Bluesa" to standart, ale chcialbym zapytac o wiecej pozycji, zebym mogl do tego ulozyc jakis podklad basowy. Najlepiej z jakims jutjubowym wykonaniem, niekoniecznie oryginalnym.

Dziekuje za wszelkie wypowiedzi !

06.05.2010
15:22
[2]

yo dawg [ 1979 ]

Oasis - Wonderwall

06.05.2010
15:27
[3]

Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]

06.05.2010
15:49
[4]

Connor_ [ Are you still there? ]

Nie wiem czy o to chodzi ale my sobie gramy np. Tyle słońca w całym mieście, Zawsze tam gdzie ty, Ja chcę mieć konia, Whisky, Peggy Brown...tyle mi przychodzi na myśl teraz.

06.05.2010
15:52
[5]

kali93 [ Isildur ]

z Dżemu ogarnij jeszcze Autsajder:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.