
szymon_majewski [ Legend ]
Piosenki na akustyk przy ognisku - poszukiwane !
Witam
Z racji iz na kazdym wyjezdzie albo ognisku powszechna jest gra na gitarach akustycznych i okazyjny spiew w klimatach Dzemu i tym podobnych. Poniewaz roniez chcialem sprobowac sil w owym muzykowaniu, a na zwyklej gitarze srednio umiem grac, skombinowalem sobie akustyczny bas. Teraz tylko chcialbym was zapytac jakie piosenki najczesciej sie wowczas grywa.
Bylem juz na kilku takich wyjazdach i wiem ze pozycje typu "Whisky", "Harley Moj" czy "Skazany Na Bluesa" to standart, ale chcialbym zapytac o wiecej pozycji, zebym mogl do tego ulozyc jakis podklad basowy. Najlepiej z jakims jutjubowym wykonaniem, niekoniecznie oryginalnym.
Dziekuje za wszelkie wypowiedzi !
yo dawg [ 1979 ]
Oasis - Wonderwall
Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]
Connor_ [ Are you still there? ]
Nie wiem czy o to chodzi ale my sobie gramy np. Tyle słońca w całym mieście, Zawsze tam gdzie ty, Ja chcę mieć konia, Whisky, Peggy Brown...tyle mi przychodzi na myśl teraz.
kali93 [ Isildur ]
z Dżemu ogarnij jeszcze Autsajder:)