GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Burrrn - Nagrywanie Audio CD (Jakie ustawienia?)

06.05.2010
15:10
[1]

Noras1991 [ Wujek Norek ]

Burrrn - Nagrywanie Audio CD (Jakie ustawienia?)

Witam ;) Ściagnąłem sobie taki programik, żeby nagrywać Audio CD do samochodu.
Radio Kenwood (4x50, bez wzmacniacza) - niestety bez możliwości odczytu .mp3.
Głośniki z przodu: 2x 90W;
z tyłu: 2x 160W;

Teraz mam pytanie co do ustawień tego programu, żeby uzyskać jak najlepszy dźwięk ;)
Chodzi mi o dobre basy (chociaż i tak są już dobre ale zawsze może można je polepszyć)
i ogólnie o dobrą jakość dźwięku. Zawsze używałem Nero6 Ale na Windows7 nie działa
A te najnowsze nie są mi potrzebne bo tylko do nagrywania audio przeważnie używam...

To przejdźmy do konkretów. W ustawieniach są następujące opcje :

Dostosuj dla albumu:
Podbicie dźwięku [0-12]
6dB Hard Limiter [tak / nie]
Dither - [nie wyostrzaj dźwięku / nieznacznie wyostrz dźwięk / umiarkowanie wyostrz dźwięk / bardzo wyostrz dźwięk]

Dostosuj dla utworu:
Podbicie dźwięku [0-12]
6dB Hard Limiter [tak / nie]
Dither - [nie wyostrzaj dźwięku / nieznacznie wyostrz dźwięk / umiarkowanie wyostrz dźwięk / bardzo wyostrz dźwięk]

Bardzo proszę o doradzenie jakie opcje zaznaczyć :)

06.05.2010
15:11
[2]

PitbullHans [ Legend ]

Żadnych. To prędzej zepsuje niż pomoże.

06.05.2010
15:15
[3]

Noras1991 [ Wujek Norek ]

Właśnie też tak myślałem... Tylko to wyostrzenie mnie zastanawia...

ta opcja Dither jest domyślnie zaznaczona i wybrane jest umiarkowane wyostrzanie dźwięku.
Czy odznaczenie opcji Dither będzie miało taki sam skutek jak jej zaznaczenie i wybranie opcji nie wyostrzaj dźwięku ?:)

06.05.2010
15:28
[4]

Noras1991 [ Wujek Norek ]

up ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.