GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Alkohol w Czechach

06.05.2010
15:09
[1]

GROM Giwera [ One Shot ]

Alkohol w Czechach

Witam! Mam pytanie jak z cenami alkoholu w Czechach? 2 lata temu jeszcze było całkiem opłacalnie, jak teraz? Cena wódki, piw, rumów, ginów etc. wychodzi na korzyść w przypadku organizowania dużej imprezy? Czy raczej gra nie warta świeczki. (Zakładając w miarę bliską odległość od granicy).

Pozdrawiam

06.05.2010
15:13
[2]

.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]

Opłaca się, zwłaszcza piwa.

06.05.2010
15:15
[3]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

Piwo i alkohole kolorowe jak najbardziej się opłaca.

Wódki trochę mniej, chyba, że lubisz śliwowicę :)

06.05.2010
15:30
[4]

qLa [ MPO Medic ]

Z tego co bywam to jakiejs wielkiej roznicy cenowej nie widze.

06.05.2010
15:39
[5]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Opłaca się nadal, bo nie wprowadzili euro. Szczególnie warto zwrócić uwagę na piwa.
A jak będziesz jechał przez Znojmo (granica austriacko - czeska) to masz jeszcze bezcłówkę. Russian Standard 50 zł za 1 litr (u nas 74 zł za 0,7), a Jack Daniels Single Barrel za niewiele ponad 110 zł (u nas od 170)

06.05.2010
15:42
[6]

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]

qLa
Zalezy gdzie kupujesz. Jeżeli ograniczysz sie do sklepow "przygranicznych", badz zawojujesz wielkie markety w centrach wiekszych miast, to roznicy faktycznie moze nie byc. Ja polecam wjechac troszke glebiej w Czechy i zakupic to co trzeba w pomniejszych lokalnych sklepikach. A wtedy ceny beda nizsze.

GROM Giwera
Na Czechach najnizsze ceny i najlepsze zaopatrzenie ma siec marketow KAUFLAND.

06.05.2010
15:46
[7]

qLa [ MPO Medic ]

Goozys
Ogolnie to regiony Opavy i Ostravy, ale jednak raczej markety, jezeli juz jade robic zakupy :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.