GROM Giwera [ One Shot ]
Alkohol w Czechach
Witam! Mam pytanie jak z cenami alkoholu w Czechach? 2 lata temu jeszcze było całkiem opłacalnie, jak teraz? Cena wódki, piw, rumów, ginów etc. wychodzi na korzyść w przypadku organizowania dużej imprezy? Czy raczej gra nie warta świeczki. (Zakładając w miarę bliską odległość od granicy).
Pozdrawiam
.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]
Opłaca się, zwłaszcza piwa.
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
Piwo i alkohole kolorowe jak najbardziej się opłaca.
Wódki trochę mniej, chyba, że lubisz śliwowicę :)
qLa [ MPO Medic ]
Z tego co bywam to jakiejs wielkiej roznicy cenowej nie widze.
The LasT Child [ MPO GoorkA ]
Opłaca się nadal, bo nie wprowadzili euro. Szczególnie warto zwrócić uwagę na piwa.
A jak będziesz jechał przez Znojmo (granica austriacko - czeska) to masz jeszcze bezcłówkę. Russian Standard 50 zł za 1 litr (u nas 74 zł za 0,7), a Jack Daniels Single Barrel za niewiele ponad 110 zł (u nas od 170)
Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]
qLa
Zalezy gdzie kupujesz. Jeżeli ograniczysz sie do sklepow "przygranicznych", badz zawojujesz wielkie markety w centrach wiekszych miast, to roznicy faktycznie moze nie byc. Ja polecam wjechac troszke glebiej w Czechy i zakupic to co trzeba w pomniejszych lokalnych sklepikach. A wtedy ceny beda nizsze.
GROM Giwera
Na Czechach najnizsze ceny i najlepsze zaopatrzenie ma siec marketow KAUFLAND.
qLa [ MPO Medic ]
Goozys
Ogolnie to regiony Opavy i Ostravy, ale jednak raczej markety, jezeli juz jade robic zakupy :)