toaster [ MrBook? ]
Czy oplacalo sie ? - fotel
Witam udało mi się kupić taki fotel:
Za 370 zł + przesyłka 35. Niestety bez gwarancji, ale koles zapewnia, ze fotel w 100% sprawny. Zreszta moge odeslac mu go spowrotem, jezeli po zlozeniu nie bedzie dzialal tak jak potrzeba.
Mi osobiscie wydaje sie, ze zrobilem nawet dobry interes.
Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
Mi osobiscie wydaje sie, ze zrobilem nawet dobry interes. Mi też.