GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy oplacalo sie ? - fotel

06.05.2010
14:35
[1]

toaster [ MrBook? ]

Czy oplacalo sie ? - fotel

Witam udało mi się kupić taki fotel:

Za 370 zł + przesyłka 35. Niestety bez gwarancji, ale koles zapewnia, ze fotel w 100% sprawny. Zreszta moge odeslac mu go spowrotem, jezeli po zlozeniu nie bedzie dzialal tak jak potrzeba.

Mi osobiscie wydaje sie, ze zrobilem nawet dobry interes.

06.05.2010
14:37
[2]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Mi osobiscie wydaje sie, ze zrobilem nawet dobry interes. Mi też.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.