GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Książka czy gra - dylemat filozofa ;p

06.05.2010
13:51
[1]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

Książka czy gra - dylemat filozofa ;p

Otóż mam na oku grę L4D na X'a oraz książkę Metro 2033.
Jest może pośród was jakiś czytelnik owej lektury lub zaawansowany zabójca zombi?
Jakoboż że ja nie jestem bardzo wytrawnym graczem - to będzie mój 1 FPS xd

06.05.2010
13:55
smile
[2]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Oczywiście, że brać książkę. Dzisiaj mam zamiar zacząć, to pierwsze wrażenia mogę ci powiedzieć jutro.

06.05.2010
13:56
[3]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

Nom też mnie pociągają długie lektury ale nie wiem czy kupować "ruską książkę" ;p

06.05.2010
13:56
[4]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Próbowałem się przez to Metro przebić, średniak potwooorny, źle się to czyta, choć może to po prostu ja, poza biografiami nigdy w sumie nie podobały mi się książki. L4D na pierwszego FPS'a jest ok - można wziąć jakiś niski poziom trudności i się nauczyć, a potem bawić się wyższymi.

06.05.2010
14:03
[5]

erton2 [ Konsul ]

Wytrawnym graczem to ja nie jestem (a gralem pewnie w 50 FPSow), do Ciebie bardziej pasuje "ostatnie 20 lat spedzilem pod lodem" ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.