GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z gadu-gadu

06.05.2010
13:27
smile
[1]

macko 18 [ Konsul ]

Problem z gadu-gadu

Mam gadu gadu 10. Jak dzisiaj włączyłem to coś sie "aktualizowało" a jak sie skonczylo aktualizowac to pisalo cos i było tak lub nie to ja wzialem tak i wtedy sie gg wylaczylo a jak chce wlaczyc to pisze: NIE ZNALEZIONO PUNKTU WEJŚCIA PROCEDYRY... itd... W BIBLIOTECE... co robić??

06.05.2010
13:29
[2]

fajny Książę [ Capo ]

Daj screena, bo piszesz strasznie chaotycznie. I proszę, nie pisz wielkimi literami, bo to oznacza krzyk i utrudnia odbiór tekstu.

06.05.2010
13:31
smile
[3]

kong123 [ Legend ]

Drobna rada na przyszłość - czytaj wyskakujące komunikaty a później wybierz odpowiedź.

A co do samego GG10 to bardzo, ale to bardzo nieudana wersja - polecam przesiadkę na starszą wersję...

06.05.2010
13:32
smile
[4]

macko 18 [ Konsul ]

‹3›tam pisało czy zaktualizować
‹2›może być?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.