
macko 18 [ Konsul ]
Problem z gadu-gadu
Mam gadu gadu 10. Jak dzisiaj włączyłem to coś sie "aktualizowało" a jak sie skonczylo aktualizowac to pisalo cos i było tak lub nie to ja wzialem tak i wtedy sie gg wylaczylo a jak chce wlaczyc to pisze: NIE ZNALEZIONO PUNKTU WEJŚCIA PROCEDYRY... itd... W BIBLIOTECE... co robić??
fajny Książę [ Capo ]
Daj screena, bo piszesz strasznie chaotycznie. I proszę, nie pisz wielkimi literami, bo to oznacza krzyk i utrudnia odbiór tekstu.

kong123 [ Legend ]
Drobna rada na przyszłość - czytaj wyskakujące komunikaty a później wybierz odpowiedź.
A co do samego GG10 to bardzo, ale to bardzo nieudana wersja - polecam przesiadkę na starszą wersję...

macko 18 [ Konsul ]
3tam pisało czy zaktualizować
2może być?