GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Knight Online

06.05.2010
13:15
[1]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Knight Online

Kilka lat temu grałem "maniakalnie" w w/w grę. Chciałem zapytać czy wciąż są osoby, które w nią grają, czy dalej cieszy się popularnością, czy wciąż istnieją tylko dwie firmy udostępniające serwery do gry, czy są jakieś może jakieś niepłatne ?

Pytam z ciekawości, wiele czasu już minęło odkąd sprzedałem cały swój dobytek w tej grze, ale akurat dzisiaj coś mnie natchnęło aby zapytać o nią. Zresztą czas, który jej poświęciłem nie nazwałbym do końca straconym.

06.05.2010
13:47
[2]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Widzę, że zainteresowanie grą kompletnie umarło, a szkoda, bo to była fajna przygoda.

06.05.2010
15:40
[3]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Ostatnia próba odnalezienia kogoś wciąż zainteresowanego tą grą.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.