Juanhijuan [ Hawkeye ]
Knight Online
Kilka lat temu grałem "maniakalnie" w w/w grę. Chciałem zapytać czy wciąż są osoby, które w nią grają, czy dalej cieszy się popularnością, czy wciąż istnieją tylko dwie firmy udostępniające serwery do gry, czy są jakieś może jakieś niepłatne ?
Pytam z ciekawości, wiele czasu już minęło odkąd sprzedałem cały swój dobytek w tej grze, ale akurat dzisiaj coś mnie natchnęło aby zapytać o nią. Zresztą czas, który jej poświęciłem nie nazwałbym do końca straconym.
Juanhijuan [ Hawkeye ]
Widzę, że zainteresowanie grą kompletnie umarło, a szkoda, bo to była fajna przygoda.
Juanhijuan [ Hawkeye ]
Ostatnia próba odnalezienia kogoś wciąż zainteresowanego tą grą.