GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Assassin 2 -pieczęć

06.05.2010
13:14
smile
[1]

krzysiukaruzela [ Junior ]

Assassin 2 -pieczęć

Witam mam taki problem. Po uruchomieniu dżwigni trzeba wskoczyć na trzy filary złapać się takiej belki która się przestawia jak uruchamiasz mechanizm. Wskakujesz na taką półkę na ścianie i powyżej na prawo jest kolejna belka .I jak tam kurcze wskoczyć , no poprostu nie daje rady jak by ktoś wiedział to było by git. Aha jak nie złapiesz tej drugiej belki to wpadasz do wody. Z góry dziękuję.

06.05.2010
13:15
smile
[2]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Musisz wskoczyć do wody i zanurkować pod bramą.

06.05.2010
13:20
[3]

Ace_2005 [ Bo tak! ]

Nie kojarzę miejsca, o którym mówisz. Ale jeśli chcesz dosięgnąć jakiejś tam belki to trzeba skoczyć na ścianę i jeszcze raz nacisnąć guzik odpowiedzialny za skok (grałem w to na Xie), aby odbić się od tej ściany i łapiesz belkę. Czasami podczas odbijania się trzeba "wskazać" asasynowi kierunek, w którym ma się odbić (na padzie robisz to lewą gałką).

06.05.2010
13:24
[4]

PC-Maniac [ Ninja! ]

jeśli to jest to miejsce (na przeciwko dźwigni masz ścianę ze znakiem Assassynów) to tak jak w Prince of Persia wbiegasz na ścianę (biegniesz po niej do góry do góry) i skaczesz w bok...

06.05.2010
13:42
[5]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Poszukaj na youtube dokładnego walkthrough(wpisz nazwę tego miejsca gdzie ta pieczęć jest, i szukaj filmiku)

06.05.2010
13:48
[6]

Connor_ [ Are you still there? ]

Bez screena to ja ci nie powiem jak to zrobić bo nie wiem gdzie dokładnie jesteś...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.