
krzysiukaruzela [ Junior ]
Assassin 2 -pieczęć
Witam mam taki problem. Po uruchomieniu dżwigni trzeba wskoczyć na trzy filary złapać się takiej belki która się przestawia jak uruchamiasz mechanizm. Wskakujesz na taką półkę na ścianie i powyżej na prawo jest kolejna belka .I jak tam kurcze wskoczyć , no poprostu nie daje rady jak by ktoś wiedział to było by git. Aha jak nie złapiesz tej drugiej belki to wpadasz do wody. Z góry dziękuję.

dobryziomal135 [ Skowronxter ]
Musisz wskoczyć do wody i zanurkować pod bramą.
Ace_2005 [ Bo tak! ]
Nie kojarzę miejsca, o którym mówisz. Ale jeśli chcesz dosięgnąć jakiejś tam belki to trzeba skoczyć na ścianę i jeszcze raz nacisnąć guzik odpowiedzialny za skok (grałem w to na Xie), aby odbić się od tej ściany i łapiesz belkę. Czasami podczas odbijania się trzeba "wskazać" asasynowi kierunek, w którym ma się odbić (na padzie robisz to lewą gałką).
PC-Maniac [ Ninja! ]
jeśli to jest to miejsce (na przeciwko dźwigni masz ścianę ze znakiem Assassynów) to tak jak w Prince of Persia wbiegasz na ścianę (biegniesz po niej do góry do góry) i skaczesz w bok...
mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Poszukaj na youtube dokładnego walkthrough(wpisz nazwę tego miejsca gdzie ta pieczęć jest, i szukaj filmiku)
Connor_ [ Are you still there? ]
Bez screena to ja ci nie powiem jak to zrobić bo nie wiem gdzie dokładnie jesteś...