GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Logitech X-230 warto ?

06.05.2010
12:51
[1]

Klaustrofobik [ Konsul ]

Logitech X-230 warto ?

Mam teraz glosniki Logitech S220, ktore mi calkowicie nieodpowiadaja. Graja dosc srednio, tandetnie wykonane (ale czego mozna sie spodziewac za 80zl?)

Czy tak zachwalane X-230 beda DUZO lepiej graly od tego co mam teraz ? Warto wlozyc te 200 zl i miec cos lepszego ? Chodzi mi o w miare czysty dzwiek i basy.

A moze cos innego zaproponujecie do 200zl ?

Mam karte X-Fi Xtreme Gamer.

06.05.2010
12:59
[2]

PrzemoDZ [ kebab w bulce ]

Nie, nie warto. I nie wiem kto je wychwala- chyb tylko dzieciaki, nigdy nie słyszące czegoś lepszego, rajcujące się znaczkiem Logitech

Za 200zł najlepsze będą jakieś Geniusy 2.0 ze sklejki.
Np. Genius SP-HF2.0 3000A

Jk byś był skłonny dołożyć, to rozglądaj się w ofercie firmy Microlab.

06.05.2010
13:05
[3]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

Ze swojej strony polecam Altec Lansing VS2421. B. dobrze graja wg mnie.

06.05.2010
13:51
smile
[4]

Klaustrofobik [ Konsul ]

Dzieki za opinie, moze jeszcze ktos sie wypowie ?

06.05.2010
14:28
[5]

Gruby Misiek [ Pretorianin ]

Jako że sam je posiadam to powiem, że tak sobie się sprawują, wg mnie mają słaby subwoofer. Moje stare creativy cabrigeworks grały dużo lepiej. Ale jeżeli nie masz specjalnych wymagań to powinny wystarczyć.

06.05.2010
17:51
[6]

Klaustrofobik [ Konsul ]

Niestety na te Geniusy miejsca nie mam.



Moze te Microlaby beda dobre?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.