Beetwen Gorgoroth and Ulver [ Konsul ]
Moi Koledzy...
Durnie... Choć wietrzyk (czarne włosy, brązowy rower) całkiem fajnie:)

Mały eS [ Death from Above! ]
Żenada.

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]
Fajnych masz kolegów.
xion [ Żołądkowa Gorzka ]
O Lubon widze, stary powiedz mi, bo jutro mam jechac na pogrzeb, a za cholere nie wiem gdzi jest cmentarz Lubon-Zabikowo ;p Jakies male namiary da rade podac? ;p

ryßa [ Centurion ]
1:05, kuhwa, beka.
pr0gh0stpl [ World With Out End ]
Twoi koledzy mikas mają super kondycję....

Beret z antenką [ Konsul ]
Fajne.
dodom [ Gregorio ]
Maż gupih koleguw.
Beetwen Gorgoroth and Ulver [ Konsul ]
O Lubon widze, stary powiedz mi, bo jutro mam jechac na pogrzeb, a za cholere nie wiem gdzi jest cmentarz Lubon-Zabikowo ;p Jakies male namiary da rade podac? ;p
Najłatwiej: jedziesz na pętlę autobusową autobusem nr. 56 z Górczyna, następnie idziesz prosto ulicą 11 Listopada, potem jest ulica Traugutta; tam skręcasz w prawo ( po prawej stronie jest boisko) ulicę można rozpoznać po sporej ilości kwiaciarni
Ten ryj, w 1.05 to jest porażka. Michał Walczak:)
WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
Fajnych masz kolegów, a tak przy okazji to fajnie nazwiskami szastasz w internecie, jak byś mógł to może byś jeszcze pesel podał? ;]
kosik007 [ FreeLancer ]
Myślę, że jakby jeszcze tak około miliona razy powiedzieli "ale urwał" to by starczyło, bo coś mało.

Azerko [ Alone in the wild ]
jakie zje*by ;o i po co tyle razy ktoś tam mówi: ale urwał? to jest żałosne...