GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Moi Koledzy...

06.05.2010
12:33
[1]

Beetwen Gorgoroth and Ulver [ Konsul ]

Moi Koledzy...


Durnie... Choć wietrzyk (czarne włosy, brązowy rower) całkiem fajnie:)

06.05.2010
13:08
smile
[2]

Mały eS [ Death from Above! ]

Żenada.

06.05.2010
13:10
smile
[3]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

Fajnych masz kolegów.

06.05.2010
13:12
[4]

xion [ Żołądkowa Gorzka ]

O Lubon widze, stary powiedz mi, bo jutro mam jechac na pogrzeb, a za cholere nie wiem gdzi jest cmentarz Lubon-Zabikowo ;p Jakies male namiary da rade podac? ;p

06.05.2010
13:17
smile
[5]

ryßa [ Centurion ]

1:05, kuhwa, beka.

06.05.2010
13:23
[6]

pr0gh0stpl [ World With Out End ]

Twoi koledzy mikas mają super kondycję....

06.05.2010
14:00
smile
[7]

Beret z antenką [ Konsul ]

Fajne.

spoiler start
typowe gimdebile
spoiler stop

06.05.2010
14:02
[8]

dodom [ Gregorio ]

Maż gupih koleguw.

06.05.2010
14:16
[9]

Beetwen Gorgoroth and Ulver [ Konsul ]

O Lubon widze, stary powiedz mi, bo jutro mam jechac na pogrzeb, a za cholere nie wiem gdzi jest cmentarz Lubon-Zabikowo ;p Jakies male namiary da rade podac? ;p

Najłatwiej: jedziesz na pętlę autobusową autobusem nr. 56 z Górczyna, następnie idziesz prosto ulicą 11 Listopada, potem jest ulica Traugutta; tam skręcasz w prawo ( po prawej stronie jest boisko) ulicę można rozpoznać po sporej ilości kwiaciarni

Ten ryj, w 1.05 to jest porażka. Michał Walczak:)


Moi Koledzy... - Beetwen Gorgoroth and Ulver
06.05.2010
14:28
[10]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

Fajnych masz kolegów, a tak przy okazji to fajnie nazwiskami szastasz w internecie, jak byś mógł to może byś jeszcze pesel podał? ;]

06.05.2010
14:32
[11]

kosik007 [ FreeLancer ]

Myślę, że jakby jeszcze tak około miliona razy powiedzieli "ale urwał" to by starczyło, bo coś mało.

06.05.2010
14:32
smile
[12]

Azerko [ Alone in the wild ]

jakie zje*by ;o i po co tyle razy ktoś tam mówi: ale urwał? to jest żałosne...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.