GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Coś na kaca

06.05.2010
11:53
smile
[1]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Coś na kaca

A więc tak wczoraj chlałem jak głupi (18 -brata) bania ta mnie boli z przechlania że stanąć prosto nie potrafię ,znacie jakieś sposoby na kaca

06.05.2010
11:55
[2]

Wyrodnik [ Chor��y ]

Sen.

06.05.2010
11:55
smile
[3]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Najlepsze na kaca jest powietrze z pompki od materaca, lub w ogóle nie pić dzień wcześniej.
Dużo daje gorąca kąpiel, a najlepiej to się mleka napij ;) pomoże

06.05.2010
11:55
[4]

Garbizaur [ Legend ]

klin?

06.05.2010
11:59
[5]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

polecam isc na basen :) mi pomaga

06.05.2010
12:00
[6]

dave_mgs [ Senator ]

Strasznie w chu* ostry i kwaśny barszcz czerwony - jak nie masz pod ręką to polecam winiary instant. Albo 2 od razu. I spać.

06.05.2010
12:00
[7]

Wiil.i.aM [ P! ]

Mi pomaga rosół.

06.05.2010
12:03
[8]

Lansdowne [ Pretorianin ]

Schabowy, ziemniaki, mizeria no i rosół wczesniej :) Wszystko popic sokiem cytrynowym :)

06.05.2010
12:03
smile
[9]

Filevandrel [ czlowiek o trudnym nicku ]

produkty typu: kefir, maslanka itd + aspiryna wcześniej + sen na świeżym powietrzu. Cudów nie ma, w ciągu pół godziny się nie wyleczysz ale powinno pomóc. Nie zapominaj też o uzupełnianiu płynów:)

06.05.2010
12:07
smile
[10]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Miód !
A dokładnie gorąca herbata z miodem i cytryną. Miód ma jakieś zdolności, które rozkładają tą substancję, co powoduje kaca.

06.05.2010
12:09
[11]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Herbata z 4 łyżkami cukru albo glukoza dożylnie (nie śmiejcie się kiedyś wziąłem ;P). Nic tak nie daje kopa ja zastrzyk glukozy ;>

halfmaniac -> kaca prawdopodobnie (tego nie wie nikt) wywołuje długo odkładany aldehyd octowy (to jest to czym śmierdzą żule), który później rozkłada się na kwas octowy. Czas mięcy rozkładem to czas trwania kaca. Glukoza teoretycznie powinna wiązać się z obecnym jeszcze w organiźmie, alkoholem tworząc glikozyd.

06.05.2010
12:10
[12]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

zamrozic i wykruszyc :D

duzo pic i pic :) kwasnego najlepiej.
Zjedz jajkownice i poloz sie grzecznie spac zebys nie zrobil sobie krzywdy gdy sie zachwiejesz z przepicia.

06.05.2010
12:10
[13]

Andruskill [ Megajebutron ]

Uzupełnić białko trzeba. Później zrób sobie rosołu. Posiedź sobie też na podwórku bo chłodniej jest.

06.05.2010
12:17
smile
[14]

tazik [ Generaďż˝ ]

piwko, ja zawsze męczę, ale później fiu, fiu jak nowy ;)
i coś słodkiego :)

06.05.2010
12:39
[15]

Zenedon [ Burak cukrowy ]

Jajówa, kawa, browar albo parę lufek i do wyra.

06.05.2010
14:52
smile
[16]

bezlerg66 [ Senator ]

Na kaca najlepsza jest praca :)

06.05.2010
14:59
smile
[17]

gandalf2007 [ Generaďż˝ ]

Wypij jakieś piwo czy dwa będziesz jak nowy. Minusem jest to (albo tylko ja tak mam ) że od razu wkręca ci się śruba jakbyś wypił 10 piw. Jak zmęczysz te 2 to już potem będzie dobrze.

06.05.2010
15:25
[18]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Zimne piwko.

W ostateczności jogurcik...

06.05.2010
15:43
[19]

Simba14 [ Generaďż˝ ]

Niedawno sam miałem kaca...tragedia XD
Głównie piłem zimne mleczko...Obiadu zjeść nie mogłem:(
I prawie cały dzień przespałem:)

06.05.2010
15:53
[20]

Popielny [ Grand ]

Jak mocny kac i nic jeść nie możesz z wiaodmych przycyzn to polecam spożywac płyny i razem z nimi wydalić wszystko z żołądka :P Potem coś zjeśc by siły wróciły.

A jak lekki kacyk to pływanie/sport, dużo wody ;)

06.05.2010
16:12
smile
[21]

Connor_ [ Are you still there? ]

Ja miałem kaca przeokrutnego w niedziele ostatnią. Tragedia...chociaż mnie to wszystko bolało rano i we łbie mi się kręciło...Wychlałem chyba z litr coca coli a o herbacie to już nie wspomnę...Współczuje ale jak dla mnie to wypij mocną, gorącą herbatę bez cukru i idź się połóż. JAk się przebudzisz znowu i tak do wieczora...

I nie pij już tyle, ja sobie po sobocie obiecałem że wódki do ust nie wezmę :)

06.05.2010
16:26
[22]

Zenedon [ Burak cukrowy ]


I nie pij już tyle, ja sobie po sobocie obiecałem że wódki do ust nie wezmę :)


Kłamca.

06.05.2010
16:30
smile
[23]

Mikołaj™ [ Konsul ]

Kiedyś po naprawde ostrym chlaniu, kiedy obudziłem się z rana, moje ślinianki w ogóle nie pracowały, nie mogłem nic zjeść, pokarm wypluwałem taki sam jaki włożyłem do ust, bo nie mogłem tego przełknąć. To był jedyny raz kiedy tak się sprułem, ale nikomu nie polecam dnia-po.

06.05.2010
16:51
[24]

szuru-buru [ Memento Mori ]


I nie pij już tyle, ja sobie po sobocie obiecałem że wódki do ust nie wezmę :)

Kłamca.


Ja wódki już nie pije od przeszło pół roku i nie narzekam, nie śpieszy mi się.

06.05.2010
17:10
[25]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

mi tam pomagaja 2 ibupromy i solidne wyrzyganie sie :F

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.