GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oddam beta key do Starcrafta 2.

06.05.2010
11:22
[1]

QrKo_ [ ]

Oddam beta key do Starcrafta 2.

Temu kto poprawnie jako pierwszy odpowie na 3 proste pytania.

1. Jak ma na imie terranka ktora przeszla na strone zergow.
2. Jak nazywa sie dzialko ktorym po upgradzie strzela Battlecruiser.
3. Ile marinow mozna wsadzic do bunkru w podstatowej wersji starcrafta.

06.05.2010
11:23
[2]

timtirimtim [ Junior ]

1. Sarah (nazwisko Kerrigan)
2. Yamato Cannon
3. 4 Marines

Wygralem :)?

06.05.2010
11:25
[3]

QrKo_ [ ]

Daj jakies dane kontaktowe :)

06.05.2010
11:27
[4]

timtirimtim [ Junior ]

tutaj mam nadzieje mam podac tak :)?

[email protected]

dzieki wielkie :)

06.05.2010
11:28
[5]

Auxarius [ 117 ]

God dayamn! ;)
A wlasnie sie zastanawilem kiedy w koncu Blizz nagrodzi mnie kluczem za te lata wiernosci WoW ;)

Gratulacje zwyciescy ;)

Swoja droga QrKo - kiedy dostales klucz i jakie gry miales zarejestrowane na/w battlenecie?

06.05.2010
11:28
[6]

r_ADM [ Senator ]

Kerrigan nie przeszla na strone zergow. :P

06.05.2010
11:29
[7]

timtirimtim [ Junior ]

tu raczej chodzilo o sam fakt ze zostala zergiem ;)
bo wiadomo zostala zainfekowana przez overmind'a :)

06.05.2010
11:32
[8]

QrKo_ [ ]

timtirimtim - poszlo, sprawdz spam bo gmail lubi mnie tam wrzucac.

Auxarius - wszystkie mozliwe w tym podwojne D2 z dodatkiem, raczej nie od tego zalezy, bo znajomi co maja 1-2 gry dostali wczesniej.

r_ADM - nie zaglebialem sie w LORE, SC nigdy mnie jakos potwornie nie wciagnal, w moim konkursie ta odpowiedz byla poprawna :D

Mam jeszcze drugiego keya, jezeli znajomy od ktorego ja dostalem klucz nie bedzie chcial dla kogos innego to pojawi sie on w tym watku dzis pod wieczor :)

06.05.2010
11:33
[9]

timtirimtim [ Junior ]

klucz dotarl :)
jeszcze raz dziekuje :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.