QrKo_ [ ]
Oddam beta key do Starcrafta 2.
Temu kto poprawnie jako pierwszy odpowie na 3 proste pytania.
1. Jak ma na imie terranka ktora przeszla na strone zergow.
2. Jak nazywa sie dzialko ktorym po upgradzie strzela Battlecruiser.
3. Ile marinow mozna wsadzic do bunkru w podstatowej wersji starcrafta.
timtirimtim [ Junior ]
1. Sarah (nazwisko Kerrigan)
2. Yamato Cannon
3. 4 Marines
Wygralem :)?
QrKo_ [ ]
Daj jakies dane kontaktowe :)
timtirimtim [ Junior ]
tutaj mam nadzieje mam podac tak :)?
[email protected]
dzieki wielkie :)
Auxarius [ 117 ]
God dayamn! ;)
A wlasnie sie zastanawilem kiedy w koncu Blizz nagrodzi mnie kluczem za te lata wiernosci WoW ;)
Gratulacje zwyciescy ;)
Swoja droga QrKo - kiedy dostales klucz i jakie gry miales zarejestrowane na/w battlenecie?
r_ADM [ Senator ]
Kerrigan nie przeszla na strone zergow. :P
timtirimtim [ Junior ]
tu raczej chodzilo o sam fakt ze zostala zergiem ;)
bo wiadomo zostala zainfekowana przez overmind'a :)
QrKo_ [ ]
timtirimtim - poszlo, sprawdz spam bo gmail lubi mnie tam wrzucac.
Auxarius - wszystkie mozliwe w tym podwojne D2 z dodatkiem, raczej nie od tego zalezy, bo znajomi co maja 1-2 gry dostali wczesniej.
r_ADM - nie zaglebialem sie w LORE, SC nigdy mnie jakos potwornie nie wciagnal, w moim konkursie ta odpowiedz byla poprawna :D
Mam jeszcze drugiego keya, jezeli znajomy od ktorego ja dostalem klucz nie bedzie chcial dla kogos innego to pojawi sie on w tym watku dzis pod wieczor :)
timtirimtim [ Junior ]
klucz dotarl :)
jeszcze raz dziekuje :)