GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Farmville - problem z ładowaniem gry

06.05.2010
11:16
smile
[1]

cycu2003 [ Legend ]

Farmville - problem z ładowaniem gry

Siema,
Ma ktoś taki sam problem z ładowaniem sie gry tak jak ja ? :) Dochodzi do pewnego poziomu i staje. Restartowałem neta, komputer. Próbowałem na kilku przeglądarkach i nic. Może to wina internetu z Playa bo tydzień wcześniej na blueconnect chodziło dobrze. Czekam na rady :)


Farmville - problem z ładowaniem gry - cycu2003
06.05.2010
12:26
[2]

cycu2003 [ Legend ]

czyli lipa ? :P

06.05.2010
18:19
[3]

cycu2003 [ Legend ]

nikt ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.