
jasonxxx [ Szeryf ]
Z cyklu... najlepsze sceny walki ;)
Chuck Norris w formie :))
P.S. Ktoś może łapie o co chodzi z koniem? :D

Lansdowne [ Pretorianin ]
Dopiero teraz dostrzegam podobieństwo miedzy Chuckiem, a Gracjanem :D Te same fryzury :D Co do konia to... hmm.. chyba sa rzeczy o których nie powinno sie dyskutować... nigdy :D
:D
yo dawg [ 1979 ]
Ten koń to uosobienie natury Chucka. Coś w stylu pojawiający się w tle rumak/pegaz/wilk/sokół/orzeł/tygrys przy transformacji głównego bohatera rodem z bajek z Polonii 1.
Śmiem twierdzić, że filmik bardzo dobry na palenie.

Trael [ Mr. Overkill ]
Ehh aż się łezka w oku kręci. Pamiętam jak oglądałem to na VHS.

zoloman [ Legend ]
Yay, na początku ta muzyka i spojrzenia, prawie jak finał Dobrego, złego i brzydkiego :D
tazik [ Generaďż˝ ]
Mi się wydaję, że koń wyprzedza ruchy Chuck'a, czyli pokazuje mu jaki ma cios zadać...xP
UWAGA MOC!