GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z cyklu... najlepsze sceny walki ;)

06.05.2010
10:52
smile
[1]

jasonxxx [ Szeryf ]

Z cyklu... najlepsze sceny walki ;)

Chuck Norris w formie :))


P.S. Ktoś może łapie o co chodzi z koniem? :D

06.05.2010
11:00
smile
[2]

Lansdowne [ Pretorianin ]

Dopiero teraz dostrzegam podobieństwo miedzy Chuckiem, a Gracjanem :D Te same fryzury :D Co do konia to... hmm.. chyba sa rzeczy o których nie powinno sie dyskutować... nigdy :D


:D

06.05.2010
11:01
[3]

yo dawg [ 1979 ]

Ten koń to uosobienie natury Chucka. Coś w stylu pojawiający się w tle rumak/pegaz/wilk/sokół/orzeł/tygrys przy transformacji głównego bohatera rodem z bajek z Polonii 1.


Śmiem twierdzić, że filmik bardzo dobry na palenie.

06.05.2010
11:05
smile
[4]

Trael [ Mr. Overkill ]

Ehh aż się łezka w oku kręci. Pamiętam jak oglądałem to na VHS.

06.05.2010
11:06
smile
[5]

zoloman [ Legend ]

Yay, na początku ta muzyka i spojrzenia, prawie jak finał Dobrego, złego i brzydkiego :D

06.05.2010
11:07
[6]

tazik [ Generaďż˝ ]

Mi się wydaję, że koń wyprzedza ruchy Chuck'a, czyli pokazuje mu jaki ma cios zadać...xP

UWAGA MOC!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.