GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zajdzie się tu jakiś posiadacz "Samsunga Avili GPS" w Playu?

06.05.2010
10:28
[1]

tadek[5] [ 5 ]

Zajdzie się tu jakiś posiadacz "Samsunga Avili GPS" w Playu?

Bo miałbym taką prośbę. Mianowicie o ustawienia GPRS. Za cholerę nie chce mi działać GG i GPS.
Chodzi mi konkretnie właśnie o Playa. Na różnych stronach znalazłem tylko takie ustawienie.

GPRS:
Strona domowa:
Typ połaczenia: Tylko GPRS
Proxy: Wł.

>Ustawienia GPRS
IP proxy: 10.10.25.5
Port proxy: 8080
APN: wap (lub internet)
Nazwa uzytkownika: [puste]
Haslo: [puste]

No i fajnie ale niektórych wymienionych powyżej pól nie mam, a mam za to kilka tu niewymienionych.
Dlatego może by ktoś spisał ze swojego telefonu i tu wrzucił, byłbym wdzięczny.

Aha, kontaktowałem się z Playem, to też to powyższe mi przysłali.

06.05.2010
18:46
[2]

tadek[5] [ 5 ]

mały upik, no nie wierzę, że nikt nie ma Avili w Playu. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.