tadek[5] [ 5 ]
Zajdzie się tu jakiś posiadacz "Samsunga Avili GPS" w Playu?
Bo miałbym taką prośbę. Mianowicie o ustawienia GPRS. Za cholerę nie chce mi działać GG i GPS.
Chodzi mi konkretnie właśnie o Playa. Na różnych stronach znalazłem tylko takie ustawienie.
GPRS:
Strona domowa:
Typ połaczenia: Tylko GPRS
Proxy: Wł.
>Ustawienia GPRS
IP proxy: 10.10.25.5
Port proxy: 8080
APN: wap (lub internet)
Nazwa uzytkownika: [puste]
Haslo: [puste]
No i fajnie ale niektórych wymienionych powyżej pól nie mam, a mam za to kilka tu niewymienionych.
Dlatego może by ktoś spisał ze swojego telefonu i tu wrzucił, byłbym wdzięczny.
Aha, kontaktowałem się z Playem, to też to powyższe mi przysłali.
tadek[5] [ 5 ]
mały upik, no nie wierzę, że nikt nie ma Avili w Playu. :)