GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Grecja...Co się dzieje?

06.05.2010
09:58
smile
[1]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

Grecja...Co się dzieje?

Tak jak w tytule.
Ciągle słysze coś o grecji ale nie mam pojęcia co tam sie dzieje , Oświeci mnie ktoś?

06.05.2010
10:03
[2]

EnX [ White Dragon ]

Kryzys panie, kryzys.
Wielomiliardowe zadłużenie, wieloletnie kłamstwa rządu, próba wprowadzenia reform, które mają zmniejszyć zadłużenie... To wszystko doprowadziło do zamieszek, na ulicach Aten.

06.05.2010
10:09
[3]

dewastat0r [ Generaďż˝ ]

Bankrutują.

06.05.2010
10:10
[4]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

Są dostępne relacje na żywo?

06.05.2010
10:22
[5]

tomazzi [ Flash YD ]

Są dostępne relacje na żywo?
To nie mecz

06.05.2010
10:24
[6]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Maja to samo, co my po Gierku - fajnie sie zylo na kredyt, tylko teraz kasa przejedzona, dlugi zostaly (z procentami) a dluznicy mowia "oddawac kase!". Co moze oznaczac np. spadek dochodow o 1/3, emeryture w wieku NIE 53 lat jak dotad, a dzien pracy nie bedzie sie zaczynal o 12 od kawki, papieroska i omowienia imprezy z ostatniej nocy.

06.05.2010
10:27
[7]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

Ładnie ładnie , mógłby ktoś podać źródło z dokładnymi informacjami?

06.05.2010
10:31
[8]

tomazzi [ Flash YD ]

mógłby ktoś podać źródło z dokładnymi informacjami?
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10252601&N=1

06.05.2010
10:37
[9]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

tomazzi - ten wątek to zbyt duży "burdel" dlatego właśnie założyłem własny

06.05.2010
10:40
[10]

Yancy [ Legend ]

W Grecji faktycznie wiek emerytalny to 53 lata?!

06.05.2010
10:47
[11]

Kłosiu [ Legend ]

Juwenille --> jaki ty tam burdel widzisz, myslisz ze ten watek bedzie porzadniejszy? Powiedz od razu, ze nie chcialo ci sie przeczytac krociutkiego watku :D.

06.05.2010
10:47
[12]

zapomnialem_stary_login [ Konsul ]

W Polsce będzie to samo, więc zobaczysz na własne oczy. Zadłużamy się teraz jak nigdy dotąd, czyli wszystko jeszcze przed nami.

Po prostu Greków w końcu przyparto do muru i muszą ograniczyć socjalizm, który u nas postępuje pełną parą.

06.05.2010
11:37
smile
[13]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

Kłosiu - Chodzi mi o to że 3/4 wątku to rozmowa o tym jak zaradzić temu co się stało ;) A zanim bym się doszukał tam o co chodzi to bym się zestarzał :)

06.05.2010
11:48
[14]

wysia [ Senator ]

Pociesz sie, ze jesli tyle czasu zajmuje ci przeczytanie ze zrozumieniem marnych 56ciu kilkuzdaniowych postow, to i tak nie zrozumiesz odpowiedzi na swoje pytanie.

06.05.2010
12:02
[15]

karas_PL [ Kotwa! ]

Na całe szczęście jest to pierwszy krok do rozpadu Unii Europejskiej! :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.