
.exe [ Pretorianin ]
Który HTC? HD2;Legend;Desire
Planuje w niedługim czasie zakup smartphona od HTC, w grę wchodzi HD2, Legend lub Desire. najlepiej chciałbym je mieć wszystkie:D ale gdybyście mieli wybierać to który i dlaczego?
Fanboyom Apple dziękuje:)
Desire
HD2
Legend
Dzięki za konstruktywne wypowiedzi:)
Lutz [ Legend ]
desire, tu nie ma co konstruktywnie, na chwile obecna najlepszy model htc, bardzo malo wad, a te ktore sa takie mocno naciagane, troche lepiej z bateria niz w legendzie (to ze slyszenia).
duzo zgrabniejszy niz okropny hd2, nie wiem jakie masz potrzeby bo to dosc istotne.
A i sam mam iphone, ale nie jestem jakims fanbojem :P

Zgred [ WREDNY ]
Ja wybrałem HTC HD2 z kilku powodów (Windows był jednym z nich). I wcale nie jest okropny! Zastanów się, do czego będziesz go wykorzystywał (jakie oprogramowanie Ci się przyda) bo to określa na jakim systemie operacyjnym powinien pracować.
EDIT: Wybór ogranicz do HD2 i Desire, Legend-a raczej proponuję sobie odpuścić (słabszy procesor itp.)
EDIT: ormats--> Tak, oczywiście, masz rację, różnica pomiędzy 600MHz a 1 GHz to bzdura!!!
ormats [ Generaďż˝ ]
Ja wybralem Desire bo pasuje mi android i 3,7 " wyswietlacz. Co do tego ,ze Legenda odrzuc bo ma slabszy procesor to bzdura. Legend jest tak samo szybki jak Desire. Legend ma mniejsza rozdzialke i dlatego szybkosci w pracy tel nie odczujesz.

Sezz [ Konsul ]
Ja tam wole Windowsa i ekran 4.3"