GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nie zmrużyłem jeszcze oka

06.05.2010
06:38
[1]

tosiek2142 [ Black Dog ]

Nie zmrużyłem jeszcze oka

Cały dzień bolało mnie gardło i miałem katar. Położyłem się spać ok. północy i do tej pory nie zasnąłem. Ok. 4 rano złapała mnie gorączka to teraz już wogóle jestem rozbudzony.

Pozdrawiam tych co zażyli dzisiaj trocę snu.

spoiler start
Zabijcie mnie.
spoiler stop

06.05.2010
06:51
[2]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

no a ja się wyspałem i teraz wstałem wypoczęty i mogę iść napisać maturę :)

06.05.2010
06:53
[3]

janek09091 [ Generaďż˝ ]


Nie zmrużyłem jeszcze oka - janek09091
06.05.2010
07:41
[4]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

Też się wyspałem ;]

Jak Cię tak dalej gardło boli że przełykać ciężko to może masz angine, ja jak miałem to spać nie mogłem ;/

06.05.2010
08:21
[5]

Fear2 [ Konsul ]

Zobaczysz jak padniesz po południu...

06.05.2010
08:21
smile
[6]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Ja 2 nocki nie spałem i co, trzymam się jakoś.

06.05.2010
08:55
smile
[7]

asdasd793 [ Konsul ]

o człowieku, nawet sobie nie wyobrażasz jak się dzisiaj zaje*****e wyspałem... :P

06.05.2010
08:58
[8]

Chris_Martin [ rogalinho ]

Jakiś wirus jest ponieważ również mam masakryczny katar, ból gardła i gorączkę. Na szczęście jeszcze daję radę zasnąć.

06.05.2010
09:16
[9]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Tosiek - no wstrzasnela mna twoja historia. Zamienisz sie ze mna na 2-letnia bezsennosc (spanie gora 5-6 godzin, z wybudzaniem sie najpierw co godzina, a teraz jak dobrze idzie co 2-3. Jak czasem uda mi sie przespac noc budzac sie raz, i spie z 6 godzin, to uwazam ze mialem swietna noc).

06.05.2010
09:47
[10]

tosiek2142 [ Black Dog ]

smuggler ---> Nie ma co się zamieniać bo śpię podobnie jak ty też od paru lat. Zwykle to mam 4 godziny snu i rzeczywiście jak pośpie 6-7 godzin to czuję się jakbym miał świetną noc. Wczoraj położyłem się wcześniej niż zawsze no bo poprostu nie ogarniałem przez tą chorobę.

06.05.2010
09:55
[11]

dekota [ Konsul ]

No, wirus chyba jest bo mnie też od wczoraj boli gardło i trochę mam katar;/

06.05.2010
09:57
[12]

BossManPL [ Generaďż˝ ]

Smuggler, tosiek możemy się jakoś dogadać bo ja śpię po 10h!! To i tak dobry wynik zważywszy, że rok temu spałem po 11-12 godzin.

PS. Spróbujcie pić melisę przed snem.

06.05.2010
10:00
[13]

K4B4N0s [ Filthy One ]

A i ja chory od 2 dni...

06.05.2010
10:22
[14]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

BossManPL - a gosciowi ze zlamanym kregoslupem zaproponujesz, zeby probowal poruszac palcami u nog? :) Chronicznej bezsennosci nie zwalczysz ziolkami i piciem szklanki mleka przed pojsciem spac, tak jak owego kregoslupa nie wyleczysz masazem.

06.05.2010
10:28
[15]

Langert [ Generaďż˝ ]

"Chronicznej bezsennosci nie zwalczysz ziolkami i piciem szklanki mleka przed pojsciem spac"

Zawsze można spróbować szklanki piwka :P

06.05.2010
10:37
smile
[16]

raziel88ck [ Legend ]

"Nie zmrużyłem jeszcze oka...
...a za oknem śpiewa foka"

Dzis spalem lepiej niz zwykle, a podczas choroby tak bywa, ze ciezko zasnac. Przechlapane.

06.05.2010
11:24
[17]

Scofield [ Brains of the outfit ]

smuggler --> za bardzo sie spinasz, ot co.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.