
reksio [ Q u e e r ]
Problem "certyfikatu bezpieczeństwa" w Firefoks.
Otóż, od jakiegoś czasu - chyba mniej więcej od czasu łatki 3.6 do FF (choć pewny nie jestem) zaczął wyskakiwać mi dziwny błąd. Otóż, kiedy loguję się do allegro, albo chcę wejść w ustawienia profilu na Facebook (oraz w paru innych przypadkach) wciąż wyskakuje mi komunikat jakiegoś "nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa". Przed chwilą - próbując ściągnąć dodatki do FF (z oficjalnej strony) również mi się pojawił. Załączam obrazek.
Ktoś wie, co może być powodem? Skanowałem komputer Spybot Search and Destroy.
kamyk_samuraj [ Legend ]
po prostu ręcznie zaakceptuj certyfikat

Nibru [ Pretorianin ]
Założę się że chodzi o to że certyfikaty wygasły i nie można ich zaakceptować,
sprawa jest prosta albo w biosie albo w systemie masz zmienioną datę która nie zgadza się z obecną datą ,
sprawdź datę !