GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem "certyfikatu bezpieczeństwa" w Firefoks.

06.05.2010
01:28
smile
[1]

reksio [ Q u e e r ]

Problem "certyfikatu bezpieczeństwa" w Firefoks.

Otóż, od jakiegoś czasu - chyba mniej więcej od czasu łatki 3.6 do FF (choć pewny nie jestem) zaczął wyskakiwać mi dziwny błąd. Otóż, kiedy loguję się do allegro, albo chcę wejść w ustawienia profilu na Facebook (oraz w paru innych przypadkach) wciąż wyskakuje mi komunikat jakiegoś "nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa". Przed chwilą - próbując ściągnąć dodatki do FF (z oficjalnej strony) również mi się pojawił. Załączam obrazek.

Ktoś wie, co może być powodem? Skanowałem komputer Spybot Search and Destroy.


Problem "certyfikatu bezpieczeństwa" w Firefoks. - reksio
06.05.2010
10:02
[2]

kamyk_samuraj [ Legend ]

po prostu ręcznie zaakceptuj certyfikat

06.05.2010
13:23
smile
[3]

Nibru [ Pretorianin ]

Założę się że chodzi o to że certyfikaty wygasły i nie można ich zaakceptować,

sprawa jest prosta albo w biosie albo w systemie masz zmienioną datę która nie zgadza się z obecną datą ,

sprawdź datę !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.