GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy będzie nowy STALKER ??

06.05.2010
00:33
smile
[1]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Czy będzie nowy STALKER ??

Słyszeliście może jakieś info o kolejnym Stalkerze??Wszystkie 3 części mam już za sobą(po wszystkich jakiś niedosyt został) i ciągle mi mało,wciąż chcę wraca do Czarnobyla.Podobno Stalkera ma zastąpi Metro 2033;/ ale czy na stałe to nie wiem.
Bujanie się po stacjach metra to już nie to samo :(

06.05.2010
00:40
[2]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Że będzie to raczej pewne, przecież ta gra ma zbyt wielu fanów, by tak po prostu sobie markę odpuścić.

06.05.2010
00:43
smile
[3]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Trochę mnie uspokoiłeś:P znalazłem informacji ale bardzo ubogie

06.05.2010
01:10
[4]

grish_em_all [ Legend ]

Predi --> zwróć uwagę na daty zamieszczania tych postów: styczeń oraz październik 2009, czyli wszystkie spekulacje dotyczyły Zewu Prypeci

06.05.2010
07:01
[5]

miguel1995 [ Konsul ]

No właśnie tam pisze że to ma być 3 część , a 3 już są :P

06.05.2010
08:22
smile
[6]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Będzie nowy stalker, na pewno.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.