
Predi2222 [ Generaďż˝ ]
Czy będzie nowy STALKER ??
Słyszeliście może jakieś info o kolejnym Stalkerze??Wszystkie 3 części mam już za sobą(po wszystkich jakiś niedosyt został) i ciągle mi mało,wciąż chcę wraca do Czarnobyla.Podobno Stalkera ma zastąpi Metro 2033;/ ale czy na stałe to nie wiem.
Bujanie się po stacjach metra to już nie to samo :(
rzaba89nae [ WTF!? ]
Że będzie to raczej pewne, przecież ta gra ma zbyt wielu fanów, by tak po prostu sobie markę odpuścić.

Predi2222 [ Generaďż˝ ]
Trochę mnie uspokoiłeś:P znalazłem informacji ale bardzo ubogie
grish_em_all [ Legend ]
Predi --> zwróć uwagę na daty zamieszczania tych postów: styczeń oraz październik 2009, czyli wszystkie spekulacje dotyczyły Zewu Prypeci
miguel1995 [ Konsul ]
No właśnie tam pisze że to ma być 3 część , a 3 już są :P

matmafan [ Alexander Degtyarev ]
Będzie nowy stalker, na pewno.